Choinki charytatywne Auchan pomogą spełnić dziecięce marzenia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Choinki charytatywne Auchan pomogą spełnić dziecięce marzenia

Dzieci znajdujące się pod opieką lokalnych organizacji mogą zawieszać na „charytatywnych choinkach” kartki ze swoimi życzeniami, informacjami o tym czego pragną, co chciałyby dostać w prezencie. Te dziecięce marzenia mogą spełnić klienci i pracownicy sklepów sieci Auchan, kupując wybrany prezent.

Jak co roku akcja prowadzona jest we współpracy z fundacjami lub stowarzyszeniami działającymi na rzecz dzieci, w najbliższym otoczeniu sklepu. Auchan gorąco zachęca do wzięcia udziału w spełnianiu marzeń – wystarczy zerwać z choinki bombkę, kupić prezent i zostawić go w Punkcie Obsługi Klienta. Do prezentu należy dołączyć bombkę z imieniem dziecka. Sklep Auchan zajmie się transportem prezentów jeszcze przed świętami, tak aby każdemu dziecku spełnić marzenie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku choinki charytatywne znajdują się w 56 sklepach Auchan. Bombki na nich wywiesiło  ponad 1560 dzieci. Zapraszamy Klientów do spełniania ich marzeń.

„Choinki charytatywne” to kolejna akcja charytatywna w okresie przedświątecznym podjęta przez Auchan na rzecz dzieci i młodzieży. Przypominamy, że do 24 grudnia br. klienci sklepów Auchan mogą kupić pluszowego Bobra Julka. Całkowity dochód ze sprzedaży każdej maskotki przekazany zostanie na wsparcie telefonu zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę – numer telefonu: 116 111. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij