Marta Niemira (Agencja Słucham): Z podcasterami lepiej się współpracuje niż z influencerami (podcast)

Marta Niemira (Agencja Słucham): Z podcasterami lepiej się współpracuje niż z influencerami (podcast)

Marta Niemira to CEO agencji Słucham – pierwszej w Polsce agencji skoncentrowanej na współpracy marek z podcasterami. W portfolio agencji Marty znajdują się m.in. Okuniewska czy Dwóch Typów Podcast. Współpracuje z nimi – choć nie na wyłączność – również Rock&Borys.

Dziś nikt nie ma już wątpliwości, że podcasty to format, który sprzedaje. Ich popularność rośnie, a sami podcasterzy są coraz bardziej rozpoznawalni. Format ten na stałe zagościł w słuchawkach i głośnikach Polaków. Trend ten postanowiła wykorzystać Marta Niemira, która założyła Agencję Słucham – pierwszą w Polsce stricte ukierunkowaną na podcasterów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Kiedy przychodzi do nas do pracy ktoś nowy, to zawsze mówię mu, że nasza praca, to praca z influencerami, ale z dojrzałymi. Mam wrażenie, że twórcy podcastów są poważniejsi – jakkolwiek źle by to nie zabrzmiało. Współpracuje się z nimi łagodniej, bo rozumieją, że są one „w pracy”. A ta musi być wykonana poprawnie – zgodnie z briefem, bez spóźnień i ociągania się. Bardzo cenię sobie współpracę z naszymi twórcami – mówi Marta Niemira. 

CEO Agencji Słucham wskazuje, jak przebiegała ich kampania z Kompanią Piwowarską czy Empik GO i dlaczego marki te były zadowolone ze współpracy z podcasterami. Pokazuje też, kiedy podcaster może zacząć „sprzedawać” i przynosić konwersję, a także skąd bierze się ich fenomen.

Posłuchaj najnowszego odcinka NowyMarketing Podcast.

Sprawdź też pozostałe odcinki NowyMarketing Podcast:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij