Dawid Podsiadło jako psychofan Wiedźmina w nowym spocie Netflixa

Dawid Podsiadło jako psychofan Wiedźmina w nowym spocie Netflixa

Już dziś premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin od Netflix. Z tej okazji platforma przygotowała specjalną reklamę z udziałem Dawida Podsiadło, Macieja Musiała i Michała Żebrowskiego.

Dawid Podsiadło jest psychofanem „Wiedźmina"? W takiej właśnie roli widzimy znanego wokalistę w nowym spocie od Netflixa, który już wypuszcza drugi sezon serialu opartego na sadze Andrzeja Sapkowskiego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie, wyreżyserowanym przez Daniela Jaroszka, widzimy, jak Podsiadło chwali się kolekcją wiedźmińskich gadżetów oraz zdradza ukryty przekaz jednego ze swoich najnowszych utworów. W materiale widzimy, jak bohater chodzi po mieście z własnym koniem (przypominającym Płotkę) i własnym mieczem. Natomiast w bagażu podręcznym na lotnisku przewozi magiczne eliksiry.

W reklamie pojawia się również Michał Żebrowski, który już na zawsze wpisał się w świadomość Polaków jako Geralt z polskiej wersji „Wiedźmina". W reklamie Netflixa aktor pomaga piosenkarzowi przejść odpowiednią transformację, aby w pełni mógł wcielić się w swoją ulubioną postać. 

Na ekranie widzimy również Macieja Musiała, który wystąpił w kilku odcinkach pierwszego sezonu amerykańskiej wersji "Wiedźmina". W spocie w zabawny sposób odniesiono się do tego, że rola Musiała w netfliksowej produkcji Musiała była znacznie mniejsza niż oczekiwali tego jego fani. 

– Obaj panowie słyną z dużego dystansu do siebie. Gdy tylko przeczytali scenariusz, z uśmiechem na ustach przyjęli propozycję. I właśnie dlatego trudno nazwać ten plan reklamą. My się po prostu świetnie bawiliśmy, a większość ujęć udało się zrobić przy pierwszym dublu – podkreśla Daniel Jaroszek na łamach Papaya Rocks.

PS

Dawid Podsiadło kolejny raz angażuje się w działania na rzecz środowiska. Premiera jego nowego krążka z recyklingu to najlepszy dowód na to, że możliwe jest wdrażanie równoważonych rozwiązań także na rynku muzycznym. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij