Marki SEAT i CUPRA przedłużają współpracę z Walk PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marki SEAT i CUPRA przedłużają współpracę z Walk PR

Volkswagen Group Polska po raz kolejny powierzył obsługę hiszpańskich marek SEAT i CUPRA agencji Walk PR w zakresie kompleksowej obsługi public relations. Umowę przedłużono w wyniku przetargu.

Volkswagen Group Polska zdecydował się kontynuować rozpoczętą w 2019 roku współpracę z agencją Walk PR w zakresie obsługi marek SEAT i CUPRA na kolejne dwa lata. Agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego, doradztwo strategiczne PR, a także koordynację programu ambasadorskiego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Przedłużenie współpracy to dla nas powód do dumy, ale i ogromna motywacja. To także dowód na to, że klienci doceniają nasze zaangażowanie, kreatywność i najwyższą jakość usług z zakresu PR – mówi Kinga Strawińska, managing director w Walk PR.

W ramach trwającej umowy agencja Walk PR koordynuje program ambasadorski marki CUPRA, którego Partnerem jest ultratriathlonista Robert Karaś. Od 2019 roku zrealizowano dwie odsłony kampanii.

Walk PR należy do Grupy Walk. Walk PR oferuje pełen zakres usług public relations w obszarze PR produktowy oraz PR korporacyjny, stawiając na zrozumienie potrzeb klientów, transparentność i najwyższe standardy współpracy. Od lat znajduje się w czołówce największych agencji PR w Polsce, zdobywając nagrody w konkursach polskich i światowych. Jako członek United Nations Global Compact realizuje model zrównoważonego rozwoju. Ambicją firmy jest być polecaną przez wszystkich jej klientów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij