Silver influencerka w kampanii biżuterii: Mądra Babcia dla Verony

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Silver influencerka w kampanii biżuterii: Mądra Babcia dla Verony

Największa silver influecerka w Polsce oraz założycielka Internetowej telewizji dla seniorów i kanału „Mądra Babcia” podjęła współpracę z marką Verona, czyli siostrzanym brandem marki YES.

– Mądra Babcia to twórczyni, która zasłynęła z prowadzenia bloga oraz telewizji internetowej skierowanej dla seniorów. Aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców, dołączyła do programu Social Stars, którego celem było przeniesienie influencerów z innych platform na YouTube. Dzięki temu powstał kanał “Mądra Babcia”, który aktualnie oglądają tysiące widzów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Verona pozwala lśnić kobietom w każdym wieku, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Mądrą Babcią, która w cyklu metamorfoz pokazała, że nasza biżuteria nie tylko podkreśla piękno, ale również wydobywa wewnętrzny blask tkwiący w każdej z wyjątkowych bohaterek – mówi Śnieżana Grzegorczyk, Specjalistka ds. Marketingu YES.

W ramach współpracy z marką Verona na swoim kanale przeprowadziła trzy metamorfozy dojrzałych kobiet. Inspiracją do zmian będzie kolekcja marki.

– Mądra Babcia jest przykładem na to, że influencer marketing nie jest domeną jedynie wychowanej ze smartfonem w ręku młodzieży. Stworzyła wokół siebie ogromną, niezwykle zaangażowaną i co wyjątkowe, pełną pozytywnych emocji społeczność. Bardzo się cieszę, że marka Verona dostrzegła tę unikatowość Mądrej Babci i wspólnie stworzyliśmy serię filmów nie tylko promujących piękną biżuterię, ale także opowiadających ważne historie – mówi Marcin Błajet, Sales Manager w LTTM.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij