Ozzy Osbourne tworzy kolekcję „mutujących nietoperzy” w formie tokenów NFT

Ozzy Osbourne tworzy kolekcję „mutujących nietoperzy” w formie tokenów NFT

Ozzy Osbourne wyemituje kolekcję tokenów NFT „CryptoBatz”. Cyfrowe nietoperze będą mogły… mutować po „ugryzieniu”. To nawiązanie do incydentu na koncercie Ozzy’ego z 1982 r.

Fot: Irish hap7976, WIKIMEDIA COMMONS, licencja Creative Commons

Ozzy Osbourne tworzy własne tokeny NFT

Magazyn Rolling Stone poinformował, że Ozzy Osbourne – wokalista legendarnego zespołu Black Sabbath – wypuści na rynek swoje własne tokeny NFT. Tym samym dołączy do grona gwiazd, które zaangażowały się w ten rynek. W Polsce swoje tokeny NFT wypuściła Doda, która zeskanowała swoje ciało, jak i Marti Renti – sprzedająca „swoją miłość”.

Kolekcja tokenów NFT Ozzy’ego Osbourne ma zostać wypuszczona w styczniu. Będzie zawierać 9666 unikalnmych nietoperzy Cryptobatz. To ukłon w stronę incydentu na koncercie Ozzy’ego w Des Moines w stanie Iowa w 1982 r.

Wówczas to Osbourne wsadził do ust nietoperza, który znalazł się na scenie. Choć myślał, że ugryzł gumową zabawkę – szybko okazało się, że jest to żywe zwierzę. W panice Ozzy, który starał się wyciągnąć nietoperza z ust – odgryzł mu głowę.

Mutujące tokeny NFT

Kolekcja Cryptobatz została stworzona we współpracy z NFT Sutter Systems składającego się z osób, które współtworzyli takie inicjatywy jak Bored Ape Yacht Club, SupDucks czy Cryptotoadz.

Tokeny Ozzy’ego Osbourne’a mają zawierać pewną specjalną funkcję. Otóż po „ugryzieniu” CryptoBatz „zmutują”. Pozwoli to na połączenie właścicielom dwóch różnych tokenów ich atrybutów. Tym samym z dwóch odmiennych CryptoBatz powstanie trzeci.

Przedsprzedaż tokenów NFT została uruchomiona na serwerze na Discordzie – Cryptobatz.

Przykładowy token NFT Ozzy'ego Osbourne'a.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij