Klub Producentów Reklamowych SAR z nowym Zarządem Tymczasowym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Klub Producentów Reklamowych SAR z nowym Zarządem Tymczasowym

W dniu 17 grudnia odbyło się Walne Zebranie członków Klubu Producentów Reklamowych. Członkowie zatwierdzili sprawozdanie z działalności zarządu i dyrektora KPR w mijającym roku oraz podjęli dwie kluczowe decyzje dotyczące przyszłości KPR.

Pierwsza to kierunkowa decyzja o wygaszeniu działalności klubu w strukturach SAR do końca pierwszego kwartału 2022. Druga to powołanie nowego Zarządu Tymczasowego, którego głównym zadaniem będzie przeprowadzenie tego procesu wspólnie z SAR, ustalenie nowej formuły współpracy środowiska producentów z SAR oraz zarządzanie wszystkimi bieżącymi projektami klubu. W skład Zarządu Tymczasowego KPR weszli: Jarosław Gajewski – executive producer, Lemon; Franciszek Rogala – Co-owner, Graffiti Film; Michał Sitek – partner/executive producer, Lucky Luciano.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Julian Dworak, dyrektor KPR w latach 2018-2021 złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Rezygnacja została przyjęta z dniem 31 grudnia 2021. Członkowie nie powołali nowego dyrektora klubu. Julian Dworak nadal będzie współpracował z Klubem, jego zadaniem będzie przygotowanie raportu z czterech lat działalności KPR.

Zachęciłem producentów do opracowania tego raportu, bo uważam, że niezależnie od tego, w którą stronę pójdą dalsze działania branżowe, należy zadbać o to, co już udało się osiągnąć. Chciałbym żeby raport zebrał wiedzę dot. zarówno naszych osiągnięć jak i popełnionych błędów i w ten sposób służył tym, którzy podejmą się dalszej pracy na rzecz środowiska – powiedział Julian Dworak.

Raport ma zostać przygotowany do 28 lutego 2022.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij