3. edycja konferencji dla branży eventowej Spark of Change już 26 stycznia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
3. edycja konferencji dla branży eventowej  Spark of Change już 26 stycznia

W ciągu ostatnich 2 lat profesjonaliści zajmujący się organizacją wydarzeń online stanęli przed wyzwaniami wynikającymi z pandemii COVID-19. Tegoroczna edycja konferencji Spark of Change odbędzie się online i skupi się na możliwościach, jakie nowa rzeczywistość daje event managerom i ich klientom.

Spark of Change to międzynarodowa wirtualna konferencja dedykowana przedstawicielom branży eventowej oraz wszystkim osobom, które w najbliższym roku planują zorganizować wirtualne wydarzenia. Misją i celem konferencji jest wypracowanie standardów realizacji eventów online oraz przygotowanie przedstawicieli branży z całego świata na kolejne wyzwania, jakie przyniesie nowy rok. Wydarzenie kładzie również nacisk na edukację klientów, którzy mierzą się z organizacją firmowych eventów w nowym i wcześniej nieczęsto praktykowanym formacie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obserwujemy ciągłą transformację branży eventów online, ale wciąż jest wiele do nauczenia się w tym obszarze, w końcu nie tak dawno wydarzenie online były organizowane bardzo sporadycznie. Dlatego konferencja Spark of Change ma nie tylko edukować event managerów, lecz również pozwalać im na zdobywanie nowych kompetencji i wymianę doświadczeń z innymi ekspertami z branży z całego świata – wyjaśnia Michał Michałowski, organizator konferencji i CEO Online Event Support.

Tegoroczna edycja Spark of Change została podzielona na 3 wirtualne sceny, a każda z nich skoncentruje się na innym obszarze związanym z organizacją wydarzenia online.

Scena 1 skupi się na zaangażowaniu odbiorców eventów online. Prelegenci przedstawią inspirujące pomysły na działania podczas wydarzeń online i wyjaśnią, jak stworzyć dwustronną komunikację podczas takiego spotkania. Uczestnicy będą mieli również możliwość poznania skutecznych sposobów promocji własnych wydarzeń.

Scena 2 będzie poświęcona technologii. Udowodnimy, że nie trzeba maniaka komputerowego, aby stworzyć udane wydarzenie online. Technologia wspiera profesjonalistów eventowych na każdym kroku. Uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w świat wirtualnych platform, technologii vMix, green screen, najnowocześniejszych technologii oraz produkcji i reżyserii wydarzeń.

Na scenie numer 3 poznają możliwości tworzenia niezapomnianych treści na wirtualne wydarzenie z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości, animacji, dedykowanych projektów graficznych, które wzbogacą jakość spotkania. Uczestnicy będą mogli doświadczyć wnikliwego instruktażu tworzenia efektywnego i najwyższej jakości wirtualnego wydarzenia.

Wydarzenie poprowadzą topowi polscy prezenterzy eventów online: Anna Butrym, Maciej Kautz, Damian Urbańczyk i Łukasz Cioch.

Rejestracja na konferencję Spark of Change jest bezpłatna i dostępna na stronie: sparkofchange.online.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij