Charytatywne streamy na rzecz Fundacji DKMS powracają

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Charytatywne streamy na rzecz Fundacji DKMS powracają

W dniach 11-12 stycznia odbędzie się kolejna edycja charytatywnych streamów na rzecz Fundacji DKMS organizowanych w ramach #POMAGRAJMY. Streamerzy i influencerzy gamingowi ponownie połączą siły, by wesprzeć szczytny cel. W noworocznym wydarzeniu na ekranie monitorów zagoszczą między innymi: RandomBruceTV, kotwicz91, AgraveiN, SirMisiek oraz Galenaris.


Z Nowym Rokiem, nowym krokiem, ale ze sprawdzonymi wydarzeniami. Poprzednie działania agencji Fantasyexpo na rzecz Fundacji DKMS pokazały, że fani gamingu są bardzo hojni i chętnie wspierają takie akcje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem noworocznego streamu charytatywnego jest zebranie funduszy na działania statutowe Fundacji DKMS, czyli pokrycie kosztów rejestracji i badania potencjalnych dawców szpiku (koszt przebadania jednej osoby to 180 zł), na inicjatywy w ramach Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii i Wsparcia Pacjentów Cierpiących na Nowotwory Krwi, a także edukację i szerzenie idei dawstwa szpiku w Polsce. Podczas transmisji niezwykle pomocne jest zaangażowanie twórców internetowych. Ponownie streamować będą oni w formule 2-godzinnych bloków.

Wtorek (11.01.2022)

  • 14:00 - 16:00 AuntieBlu
  • 16:00 - 18:00 kotwicz91
  • 18:00 - 20:00 LinekTV
  • 20:00 - 22:00 RandomBruceTV

Środa (12.01.2022)

  • 14:00 - 16:00 Piotr Przytuła
  • 16:00 - 18:00 Galenaris
  • 18:00 - 20:00 AgraveIN
  • 20:00 - 22:00 SirMisiek

Stream rozpocznie się 11 stycznia o godzinie 14:00 i potrwa do północy dnia następnego. Transmisja dostępna będzie w serwisie Twitch, na kanale ESPORT NOW (twitch.tv/esportnow).

Misją Fundacji DKMS jest znalezienie dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych szpiku. Fundacja działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku na podstawie decyzji Ministra Zdrowia. Przez ponad 11 lat funkcjonowania Fundacja zarejestrowała w Polsce więcej niż 1 700 000 potencjalnych Dawców. Aby zarejestrować się w polskiej bazie Dawców szpiku, wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i zamówić bezpłatny pakiet rejestracyjny, za pośrednictwem strony Fundacji: www.dkms.pl/zarejestruj-sie-teraz.

Agencja Fantasyexpo od wielu lat angażuje się w działalność charytatywną. Akcja podejmowana we współpracy z Fundacją DKMS nie jest jedyną, w przeszłości agencja wspierała również Szlachetną paczkę czy NVIDIA Charity Stream. Jest też pomysłodawcą i realizatorem kampanii #GamingBezBarier, która ma na celu aktywizację osób głuchych w świecie gamingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij