Więcej, lepiej i taniej – najnowsze atrakcje dla klientów Galerii Młociny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Więcej, lepiej i taniej – najnowsze atrakcje dla klientów Galerii Młociny

Galeria Młociny już w pierwszym miesiącu nowego roku przygotowało dla klientów prawdziwą dawkę niespodzianek. Niezapomniane, ponadczasowe potańcówki, a także bony na kolejne zakupy w zamian za okazanie paragonu? Takie atrakcje tylko w centrum handlowym na Bielanach.

#WięcejLepiejTaniej

Już od 17 do 31 stycznia klienci Galerii Młociny będą mieli okazję, by wziąć udział w pierwszej w nowym roku akcji Kupujesz i Masz. Również tym razem zasady akcji promocyjnej będą bardzo atrakcyjne, ponieważ odwiedzający, którzy w podanym terminie zrobią zakupy za minimum 200 zł (zebrane na maksymalnie 2 paragonach), otrzymają bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy! Co ciekawe, obiekt rozda aż 1000 voucherów! Wśród nagród znajdziemy również bilety do Multikina i liczne upominki. Dodatkowo każdego dnia 1 osoba, która zarejestruje paragon najwyższej wartości, otrzyma voucher do Prezentu Marzeń o wartości 100 zł. Dowody zakupu niezmiennie należy rejestrować na stoisku znajdującym się na poziomie 1, tuż obok sklepu Gagliardi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

#DjWika

Czy znajdą się jeszcze tacy, którzy nie słyszeli o słynnych, wielopokoleniowych potańcówkach na Młocinach? Wszyscy mieszkańcy Warszawy, którzy nie mieli jeszcze okazji, by tupnąć nogą przy muzycznych brzmieniach na Bielanach, koniecznie powinni odwiedzić Galerię Młociny w środę 12 stycznia. O wspaniałą atmosferę podczas słynnej, międzypokoleniowej potańcówki niezmiennie zadba DJ Wika! Start o godzinie 18:00 w Hali Hutnik.

#JeszczeWięcejRozrywki

Na deser propozycja dla wszystkich tych, którzy w najbliższą środę wieczór mają zajęty, a mimo to bardzo chcieliby odrobinę poszaleć. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Ulica Dzielnica Stolica już 16 stycznia w Galerii Młociny zaplanowano kolejną potańcówkę. Wydarzenie odbędzie się w strefie Spotkania i Dania (poziom 2), tuż obok Multikina i siłowni Zdrofit. Start o godzinie 16:00.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij