Franciszek Georgiew: Chcemy zrekrutować kolejne 50 osób w tym roku (podcast)

Franciszek Georgiew: Chcemy zrekrutować kolejne 50 osób w tym roku (podcast)

Franciszek Georgiew to CEO Tigers – agencji digitalowej, która RDR odnotowuje agresywny wzrost i zatrudnia obecnie ok. 60 osób. Franciszek opowiada, jak z social mediowego freelancera przerodził się w pełnoprawnego przedsiębiorcę, jak wygląda kultura organizacyjna Tigers i o ekspansji agencji.

Choć nie każdy to wie – Franciszek Georgiew zaczynał jako... dziennikarz sportowy. Zanim wszedł w świat marketingu i social mediów, współtworzył jeden z największych portali o MMA w Polsce, a później pracował jako dziennikarz dla MMARocks. Już w 2014 r. związał się jednak z agencją marketingową i zaczął działać w obszarze social media marketingu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rok później pojawił się kontrakt z UFC i tak narodziła się jego własna agencja – Social Tigers. Wkrótce jednoosobowa firma przerodziła się w pełnoprawną agencję digitalową znaną jako Tigers, która zatrudnia obecnie ok. 60 osób. 

– Zapotrzebowanie klientów wymusiło na mnie przygotowanie pierwszej strategii. Tam pojawiło się takie hasło, że chcemy być agencją social media top of mind w Polsce. I rzeczywiście przez kolejne dwa lata mając ten cel na uwadze jeszcze bardziej zwiększyliśmy działalność edukacyjną. Myślę, że to okres, w którym mieliśmy najsilniejsze kanały agencyjne w kraju. Firma rozrosła się do ok. 17–18 osób. Zaczęli pojawiać się menedżerowie, bo nie chciałem być sprzedającym czy obsługującym klientów CEO. Moim celem było stworzenie firmy, która ma obsadzony podział ról – mówi Franciszek Georgiew.

CEO Tigers opowiada o tym, jak narodziła się jego agencja, dlaczego nastawieni są na agresywny wzrost, jak z marketera przerodził się w pełnoprawnego przedsiębiorcę, czemu nastawia się na ekspansję do Azji i zaczął myśleć też o... Rumunii, jak i dlaczego niektórzy uważają jego firmę za... „sektę”. Posłuchaj najnowszego odcinka NowyMarketing Podcast

 

Sprawdź też pozostałe odcinki NowyMarketing Podcast:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij