Eminem, Snoop Dogg i Dr. Dre w zwiastunie Halftime Show. Na tegorocznym Super Bowl wystąpi aż 5 muzycznych gwiazd

Eminem, Snoop Dogg i Dr. Dre w zwiastunie Halftime Show. Na tegorocznym Super Bowl wystąpi aż 5 muzycznych gwiazd

Pepsi, oficjalny sponsor kultowego Halftime Show, zaprezentowało zwiastun muzycznego wydarzenia, które będzie miało miejsce w przerwie podczas 56. finału Super Bowl. W tym roku na scenie pojawi się Eminem, Snoop Dogg, Dr. Dre, Kendrick Lamar i Mary J. Blige.

Super Bowl to już nie tylko sportowe wydarzenie, ale także święto dla marek prezentujących się podczas transmisji rozgrywek, które gromadzą przed ekrany miliony widzów. Z każdym rokiem coraz większą uwagę odbiorców przykuwa także muzyczna część wydarzenia, czyli tradycyjny Halftime Show.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od początków Super Bowl występy w przerwie między rozgrywkami NFL mocno się zmieniły – pierwsze koncerty uniwersyteckich zespołów zostały na przestrzeni lat zastąpione wielkimi widowiskami z udziałem najpopularniejszych muzycznych gwiazd. Od lat Halftime Show stanowi prawdziwą artystyczną i rozrywkową ucztę, której patronuje marka Pepsi.

W tym roku 56. finał Super Bowl odbędzie się 13 lutego w Kalifornii. Na kilka tygodni przed wydarzeniem Pepsi zaprezentowała oficjalny zwiastun, zapowiadając gwiazdy, które pojawią się podczas tradycyjnego Halftime Show. Spot zatytułowany „The Call” zaskoczył entuzjastów Super Bowl, a także wielu fanów hip-hopu i R&B. Podczas tegorocznego Super Bowl na scenie pojawi się nie jedna, ale aż pięć muzycznych gwiazd.

W klipie pełnym efektów specjalnych widzimy Eminema, któremu w studio nagrań towarzyszy Slim Shady. W kolejnych ujęciach pojawiają się takie gwiazdy jak Snoop Godd, Dr. Dre, Kendrick Lamar i Mary J. Blige. Każdy z artystów otrzymuje tytułowe wezwanie, aby następnie wspólnie spotkać się pod stadionem SoFi w Kalifornii.

Spot wyreżyserowany przez F. Gary'ego Graya zawiera muzyczną kompilację kultowych utworów „Rap God”, „The Next Episode”, „Family Affair”, „HUMBLE.”, „Still D.R.E.” i „California Love”.

Klip spotkał się ze sporym entuzjazmem wśród internautów. W niespełna dobę od opublikowania „The Call” został wyświetlony ponad 2,3 mln razy.

fot. nfl.com

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij