Żaneta Sharma dyrektorem marketingu na region CEE w fintechu Mokka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żaneta Sharma dyrektorem marketingu na region CEE w fintechu Mokka

Do struktur fintechu Mokka dołączyła Żaneta Sharma. U wiodącego dostawcy usług finansowania sprzedaży w regionie CEE będzie odpowiedzialna za zarządzanie komunikacją marketingową na rynkach polskim i rumuńskim.

Żaneta Sharma jest specjalistką z zakresu marketingu i komunikacji usług finansowych. Ostatnio była związana z Worldline, gdzie odpowiadała za całokształt działań marketingowych w Polsce oraz CEE. Wcześniej, jako marketing manager w EVO Payments International, z powodzeniem wprowadziła na rynek polski i czeski dwie nowe marki płatności elektronicznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Doświadczenie zawodowe zdobywała także w Polskim Standardzie Płatności, operatorze systemu BLIK, czy Inteligo Financial Services. Żaneta Sharma jest absolwentką stosunków międzynarodowych oraz politologii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

W Mokka objęła stanowisko dyrektor marketingu na region Europy Środkowo-Wschodniej, a do jej zadań należeć będzie między innymi tworzenie strategii marketingowej, zarządzanie marką oraz prowadzenie działań komunikacyjnych w kanałach B2B i B2C. W codziennej pracy będzie budować świadomość marki Mokka wspierającej sklepy stacjonarne oraz e-commerce w dostosowywaniu się do zmieniających się trendów w handlu detalicznym, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom współczesnych konsumentów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij