Na plażę w El Klapkach, czyli wakacyjna promocja El Sol!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Na plażę w El Klapkach, czyli wakacyjna promocja El Sol!

Do idealnych wakacji nad morzem potrzebne są słońce, muzyka i dobre wino. No, może jeszcze… klapki. Kupując wybrane wino El Sol z promocyjną zawieszką, otrzymasz je w prezencie! Plażowanie z El Sol to pełnia smaku i radości życia!

Słońce, zabawa, relaks – z tym wszystkim kojarzą się wakacje i takie jest też wino El Sol. Dojrzałe w południowym słońcu winogrona zapewniają mu łagodny, pełny i wyjątkowo owocowy smak, a nam pozwalają cieszyć się życiem, jakby lato miały trwać wiecznie. W tym sezonie na plaży nie może zabraknąć El Sol, które zapewnia nie tylko optymizm i spontaniczną radość, ale również klapki! 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W wakacje marka El Sol rozda 50 tys. El Klapek – męskich i damskich w gorących, energetyzujących kolorach: żółtym i czerwonym. Mechanizm promocji jest prosty. Wystarczy kupić wino El Sol z zawieszką promocyjną, a następnie udać się do jednego z 250 saloników Kolporter na terenie całego kraju, pokazać paragon i wymienić zawieszkę na wybrany model El Klapek! Lista saloników objętych promocją, a także regulamin akcji dostępny jest na stronie www.el-klapki.pl. Promocja trwa od 15 lipca do 15 września br.

Celem promocji jest bezpośrednie wsparcie sprzedaży i podniesienie rotacji podczas letnich miesięcy – wyjaśnia Zuzanna Kaczanowska, Senior Brand Manager Wines, Ambra S.A. – Chcemy też, aby wino El Sol na trwałe zapisało się w świadomości konsumentów jako marka wakacyjna, pełna słońca i radości, po prostu idealna do wzięcia ze sobą na plażę w nadmorskich kurortach.

Promocja obejmie wszystkie sklepy sieciowe i tradycyjne, gdzie dostępne są wina El Sol. Punkty sprzedaży otrzymają wsparcie w postaci ulotek i ekspozytorów, a do saloników Kolporter trafią woblery reklamowe.

Nad morzem natomiast, wina El Sol będzie można znaleźć w EVENT BOXACH, czyli specjalnych strefach rozrywki, które w sezonie wakacyjnym powstaną w najbardziej kultowych miejscowościach turystycznych: Mielnie, Kątach Rybackich, Łebie, Władysławowie i Ustce. W tych tętniących radością życia miasteczkach przez całe lato na turystów czeka mnóstwo zabawy, muzyki najlepszych DJ-ów, dedykowanych promocji i animacji. Do każdej zakupionej w EVENT BOXACH butelki wina dołączana jest nagroda. Oprócz El Klapek do rozdania czekają też frisbee – dla wszystkich miłośników aktywnego odpoczynku bądź coolery – idealne do zmrożenia win na plaży.

Więcej szczegółów na stronie www.el-klapki.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij