Galeria Młociny poprzez sport wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Galeria Młociny poprzez sport wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Już w najbliższy weekend na placu eventowym Galerii Młociny staną bieżnie, rowerki oraz orbitreki do dyspozycji klientów. Centrum handlowe przekaże złotówkę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za każdy przebiegnięty lub przejechany kilometr, a na najbardziej wytrwałych czekają nagrody.

Galeria Młociny już niejednokrotnie udowodniła, że jest nie tylko miejscem handlu, ale i życia społecznego, i jak się okazuje, nie planuje zwalniać tempa. W nowym roku obiekt postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy poprzez zachęcenie klientów do aktywnego spędzenia czasu wolnego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na placu eventowym znajdującym się na poziomie 0, między salonami TK Maxx i Van Graaf, w najbliższy weekend do dyspozycji odwiedzających ustawione zostaną bieżnie oraz orbitreki. Klienci będą mogli korzystać z nich w piątek oraz sobotę od godziny 12:00 do 20:00 oraz w niedzielę od godziny 10:00 do 20:00. Poza aktywnym spędzeniem czasu wolnego będzie to przede wszystkim wspaniała okazja, by dołożyć swoją cegiełkę do kwoty zebranej w ramach trzydziestego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za każdy przebiegnięty lub przejechany kilometr Galeria Młociny przekaże bowiem złotówkę dla fundacji kojarzonej ze słynnym, czerwonym serduszkiem.

Co więcej, trzy osoby, którym uda się zebrać najwyższą kwotę, otrzymają od obiektu atrakcyjne nagrody. Po sprawdzeniu wszystkich wyników centrum handlowe skontaktuje się ze zwycięzcami poprzez wiadomość sms, a upominki będą na nich czekać w Punkcie Info. W akcji mogą wziąć udział wszyscy ci, którzy przed rozpoczęciem treningu w słusznej sprawie, przekażą nawet najmniejszą kwotę do słynnej, czerwonej puszki najpopularniejszej orkiestry na świecie.

Więcej informacji na temat inicjatyw organizowanych przez Galerię Młociny znajdziemy na stronie galeriamlociny.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij