Andrzej Gruszka nowym brand managerem w Grupa iCEA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Andrzej Gruszka nowym brand managerem w Grupa iCEA

Grupa iCEA poszerza kompetencje z obszaru brand managementu. Do zespołu marketingu, dołączył Andrzej Gruszka, który będzie odpowiadał za budowę oraz realizację strategii komunikacji marketingowej największej agencji SEO, w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Andrzej Gruszka, trafił do zespołu marketingowego Jacka Dziury, gdzie na stanowisku brand managera zadba o komunikację zewnętrzną firmy i jej wizerunek, wesprze bieżące i nowe projekty PR-owe oraz te z obszaru social media i content marketingu. Współpracę z Grupa iCEA rozpoczął na początku stycznia 2022 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Andrzej to specjalista, z wieloletnim doświadczeniem. Jego wiedza na temat budowania brandów i realizacji strategii komunikacji stanowi dla nas wsparcie w bieżących projektach oraz w planowaniu długofalowych działań marketingowych. Obecność nowego Brand Managera w zespole to kolejny krok w tworzeniu struktur i podnoszeniu kompetencji zespołu zgodnie z przyjętą strategią rozwoju na kolejnych rynkach – mówi Jacek Dziura, członek Zarządu, CMO w Grupa iCEA.

Andrzej Gruszka z branżą marketingową związany jest od 13 lat. Posiada doświadczenie agencyjne, gdzie rozwijał kompetencje z obszaru Public Relations, Content Marketingu, Social Media czy copywritingu. Doświadczenie na rynku usług z powodzeniem przeniósł na branżę B2B. Budował rozpoznawalność takich marek, jak Elephate, KODA Bots, czy kluczowych usług Divante. Minione półtora roku spędził w Selsey, sklepie internetowym z kategorii home&decor, gdzie jako brand manager odpowiadał za budowę strategii marki, finalnie zakończonej rebrandingiem oraz projekty wizerunkowe i contentowe w ramach realizowanej strategii komunikacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij