Galeria Młociny zwróci swoim klientom część kosztów za zakupy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Galeria Młociny zwróci swoim klientom część kosztów za zakupy

Twoje miesięczne opłaty wzrosły? Wybierz się na Młociny i oszczędzaj! Znajdujące się na Bielanach centrum handlowe w dniach od 14 do 28 lutego postanowiło zwrócić część kosztów za zakupy w galerii.

Galeria Młociny znana jest z licznych inicjatyw, w ramach których klienci niejednokrotnie nagradzani byli upominkami lub voucherami na kolejne zakupy w zamian za okazanie paragonów zrealizowanych w obiekcie. Tym razem centrum handlowe poszło nieco dalej i postanowiło jeszcze bardziej zaskoczyć odwiedzających!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W dniach od 14 do 28 lutego wszyscy ci, którzy zrobią zakupy na Młocinach za minimum 300 złotych zebrane na 2 paragonach, otrzymają zwrot kosztów poniesionych zakupów w wysokości 50 zł, a do tych, którzy okażą 2 dowody zakupu na łączną kwotę nie niższą niż 500 zł, powędruje aż 100 zł. To jednak nie wszystko! Jeżeli zainteresowani zdecydują się ponownie przeznaczyć wygrane pieniądze na zakupy w Galerii Młociny, otrzymają dodatkową niespodziankę w postaci vouchera o wartości 15 zł do kawiarni Costa Coffee lub lokalu Thai Wok, oferującego kuchnię tajską.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w inicjatywie? W pierwszej kolejności oczywiście wybrać się do sklepów bielańskiego centrum handlowego. Oferta przyprawi o zawrót głowy niejednego trendsettera, gdyż na Bielanach znajdziemy wszystko to, czego dusza zapragnie! To właśnie tu swoje lokale otworzyły najpopularniejsze marki takie jak Primark, Modivo, Zara, 4F, Douglas i wiele innych. Imponująca okaże się także oferta gastronomiczna. W strefie Spotkania i Dania znajdziemy lokale oferujące smaki z przeróżnych zakątków globu – od Japonii, Włoch, Hiszpanii aż po gorący Meksyk.

Gdy zbierzemy już określoną kwotę, powinniśmy udać się do Punktu Obsługi Promocji znajdującego się na poziomie +1, tuż obok sklepu Gagliardi. Na miejscu hostessa zweryfikuje nasz dowód zakupu, wypełni w panelu niezbędne dane (m.in. numer konta zwycięzcy) i przybije pieczątkę. Należy jednak pamiętać, że udział w akcji pro-sprzedażowej jest możliwy tylko raz. Następnie klient powinien jedynie… bacznie śledzić stan swojego konta i czekać na przelew.

Osoby, które zdecydują się przeznaczyć wygrane pieniądze ponownie na zakupy w Galerii Młociny, powinny najpóźniej do 28 lutego przedstawić drugi dowód zakupu w Punkcie Obsługi Promocji, aby otrzymać kolejną niespodziankę w postaci vouchera. Takie niespodzianki tylko w Galerii Młociny!

Więcej informacji na temat atrakcji organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie galeriamlociny.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij