Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji w nowej kampanii Haier

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji w nowej kampanii Haier

Pod hasłem „Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji” ruszyła nowa kampania reklamowa marki Haier. Promuje ona linię urządzeń kuchennych, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii pozwalają każdemu poczuć się we własnym domu niczym prawdziwy szef kuchni.

Oś kampanii stanowi 30-sekundowy spot. Widzimy w nim jak tata z synem przygotowują kolację-niespodziankę. Na każdym etapie towarzyszą im inteligentne produkty marki Haier – okap zsynchronizowany z płytą indukcyjną VARYCOOK oraz piekarnik wyposażony w termosondę i katalog 350 przepisów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najnowszej kampanii chcemy przybliżyć konsumentom świat urządzeń kuchennych marki Haier. Cechuje je nie tylko elegancki design, dzięki czemu stanowią idealne uzupełnienie stylowej kuchni, ale również nowatorskie rozwiązania, które służą konsumentom i upraszczają ich życie - mówi Michał Cholewa, marketing manager, Haier Group.

Działania w ramach kampanii obejmują media tradycyjne i digitalowe. 30-sekundowy spot i jego skrócona wersja będą emitowane w ogólnopolskich i tematycznych stacjach z grup Polsat i TVN. Działania w telewizji wspiera komunikacja w internecie. Kreacje reklamowe będą wyświetlane m.in. na Facebooku, Instagramie i YouTubie oraz w sieci Google Display Network. W ramach kampanii online zaplanowano również współpracę z blogerami.

Za ideę kreatywną i realizację kampanii odpowiada agencja MADOGZ. Spot wyprodukował dom produkcyjny Artcor, za zakup mediów odpowiada dom mediowy Star Media, a działania w obszarze digital powierzono agencji FormUp.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij