Banki Spółdzielcze uczą się komunikacji w social mediach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Banki Spółdzielcze uczą się komunikacji w social mediach

Krakowska agencja More Bananas przeprowadziła cykl szkoleń dla zespołów Banków Spółdzielczych, zrzeszonych w KZBS. Mają one usystematyzować komunikację banków w mediach społecznościowych, aby wspierała realizację strategicznych celów każdej z placówek. Pierwsze z nich odbyło się we wrześniu 2021.

Banki Spółdzielcze są od dłuższego czasu obecne na Facebooku oraz w innych kanałach społecznościowych. Do tej pory jednak ich komunikacja była nieregularna, jakość publikowanych treści wymagała poprawy, a social customer service - tak ważna w sektorze usług finansowych - wymagała przebudowy procesów i poprawy responsywności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pierwsze szkolenie „Jak komunikować się i co publikować na Facebookowej stronie banku” zrealizowaliśmy we wrześniu i od razu otrzymaliśmy pozytywny feedback oraz zapotrzebowanie na kolejne. Trzeba przyznać, że taki klient jak Krajowy Związek Banków Spółdzielczych jest dla nas wyzwaniem. Obecność instytucji finansowych w mediach społecznościowych i w ogóle w digitalu to bardzo złożone zagadnienie i jesteśmy dumni, że możemy służyć swoją wiedzą i doświadczeniem – mówi Piotr Siwiec, digital marketing coordinator z More Bananas.

Szkolenia dotyczyły najpopularniejszych mediów społecznościowych, zrzeszających odbiorców będących obecnymi i potencjalnymi klientami Banków Spółdzielczych. Trenerzy More Bananas: Anna Ledwoń Blacha i Piotr Siwiec koncentrowali się na zagadnieniach budowania wizerunku, wzroście rozpoznawalności marki, a także odpowiednio planowanej i prowadzonej komunikacji w social mediach.

Klient zwrócił się do agencji bezpośrednio, a o wyborze zdecydowały doświadczenie szkoleniowe i kompleksowa oferta, poprzedzona szczegółową analizą potrzeb.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij