Kup koszulkę z autografem Michała Żebrowskiego i chroń przyrodę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kup koszulkę z autografem Michała Żebrowskiego i chroń przyrodę

Ruszyła charytatywna aukcja Fundacji WWF Polska, w której możesz zostać posiadaczem jednej z sześciu wyjątkowych koszulek „Nie mów do mnie misiu” z autografem Michała Żebrowskiego. Koszulki można licytować na charytatywni.allegro.pl, a dochód ze sprzedaży pomoże WWF chronić przyrodę z Polsce.

Charytatywna aukcja jest częścią akcji WWF pod hasłem NIE MÓW DO MNIE MISIU, której ambasadorem jest Michał Żebrowski. Celem akcji jest zwrócenie uwagi Polaków na fakt, że niedźwiedzie brunatne nie są misiami do przytulania i szczególnie będąc w górach powinniśmy wiedzieć jak zachować się na szlaku, aby nie szkodzić tym zwierzętom. W Polsce żyje około 100 niedźwiedzi brunatnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Będąc w górach, często zapominamy, że znajdujemy się w domu największego, polskiego drapieżnika - niedźwiedzia. - mówi Michał Żebrowski, ambasador akcji WWF. - Od tego, jak zachowamy się na szlaku, zależy nasze bezpieczeństwo oraz los tych wspaniałych zwierząt.

Charytatwni.allegro.pl to nowy serwis aukcyjny wspierający kampanie społeczne i organizacje pozarządowe w zbieraniu funduszy na szczytne cele. Kupując koszulkę „Nie mów do mnie misiu” z autografem Michała Żebrowskiego, wspomagasz działania WWF na rzecz ochrony przyrody i zagrożonych gatunków, takich jak niedźwiedź.

-Serwis charytatywni.allegro.pl powstał specjalnie dla takich akcji - mówi Aleksandra Kubicka, Allegro.pl. - Co ważne, jeśli ktoś chciałby pomóc niedźwiedziom może nie tylko licytować koszulki na aukcji. Można przyłączyć się do tej zbiórki funduszy i wystawić dowolny przedmiot na sprzedaż. Całkowity dochód trafi na konto akcji WWF.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij