#kibicujzmonte – Zott zaprasza do wspólnego kibicowania podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#kibicujzmonte – Zott zaprasza do wspólnego kibicowania podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej

Pod hasłem „Kibicuj z Monte” ruszył konkurs firmy Zott Polska, w którym producent deserów i produktów mlecznych zaprasza do wspólnego kibicowania podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. Konkurs wspiera kampania reklamowa przygotowana przez spółki z grupy Dentsu Aegis Network.

Pierwszy raz w historii, Polska ma zaszczyt gościć najważniejsze wydarzenie siatkarskie na świecie – FIVB Mistrzostwa świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, które rozpoczną się już 30 sierpnia i zagoszczą w 7 polskich miastach: Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firma Zott wspiera fanów piłki siatkowej w Polsce i zaprasza wszystkich kibiców do wspólnej zabawy oraz do udziału w konkursie, który potrwa od 18 sierpnia do 21 września 2014 roku. Zadaniem uczestników jest dodanie do swojego prywatnego profilu na wybranym portalu społecznościowym – Facebook, Twitter, Instagram - postu w formie tekstu, filmu lub zdjęcia demonstrującego jak dopingują swoją drużynę. Każdy wpis biorący udział w akcji powinien być oznaczony hasztagiem: #kibicujzmonte. Przez cały okres trwania konkursu codziennie uczestnicy będą mogli wygrać 3 piłki oraz koszulkę reprezentacji Polski. Raz w tygodniu jury wybierze zwycięzcę tygodnia, który otrzyma voucher o wartości 1000 zł na zakupy w sieci sklepów Decathlon.

Konkurs „Kibicuj z Monte” wspierany jest kampanią komunikacyjną, którą na zlecenie firmy Zott przygotowały spółki wchodzące w skład grupy Dentsu Aegis Network. Kampania obejmuje spoty reklamowe, których bohaterem jest Bartosz Kurek, czołowy polski siatkarz. Spoty emitowane są w TV. Ponadto kampania obejmuje reklamę display w modelu RTB m.in. w serwisach lifestylowych, kulinarnych i parentingowych, reklamę kontekstową w sieci Google oraz reklamy w serwisie społecznościowym Facebook. Dodatkowo na 475 nośnikach typu citylight oraz 145 billboardach 6*3 w 8 największych miastach w Polsce obecne są kreacje promujące konkurs.

Koncepcja ogólnopolskiej akcji #kibicujzmonte została przygotowana wspólnie przez firmę Zott, agencję komunikacji reklamowej Isobar oraz dom mediowy Carat. Za narzędzia do kampanii, realizację konkursu oraz kreację internetową i outdoorową odpowiada Isobar Poland. Reklamę w telewizji, i internecie zaplanował i kupił dom mediowy Carat, a komunikację OOH agencja reklamy zewnętrznej Posterscope. Amnet Polska odpowiada za zaplanowanie i realizację działań w modelu RTB, iProspect promocję w sieci Google SEM i GDN oraz na FB. Kampania reklamowa potrwa do 21 września.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij