Anna Lewandowska rekrutuje na stanowisko CEO w swojej firmie Foods by Ann

Anna Lewandowska rekrutuje na stanowisko CEO w swojej firmie Foods by Ann

Anna Lewandowska poszukuje osoby, która stanie na czele jej marki spożywczej. Czego wymaga się od idealnego kandydata na stanowisko CEO w Foods by Ann?

fot. Linkedin/Anna Lewandowska

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trenerka personalna, dietetyczka i działaczka sportowa zamieściła post w serwisie Linkedin, w którym wspomniała z sentymentem początki swojego biznesu z ekologiczną żywnością i ogłosiła rekrutację na stanowisko #CEO do Foods by Ann.

Do zadań chief executive officera marki należeć będzie m.in. planowanie strategiczne w obszarze finansów, marketingu, sprzedaży i inwestycji, podejmowanie kluczowych decyzji dla firmy, zarządzanie zespołem managerów, analiza konkurencji, definiowanie oraz realizacja wizji i misji firmy przy ścisłej współpracy z Radą nadzorczą i właścicielami firmy.

Osoba stojąca na czele firmy powinna posiadać przynajmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, a także „doświadczenie w firmach w trakcie zmian”.

Przypomnijmy, że Foods by Ann ze zdrowymi przekąskami, kawą czy suplementami diety to nie jedyna marka należąca do Anny Lewandowskiej. Sportsmenka jest właścicielką cateringu dietetycznego SuperMenu, a w 2019 roku wkroczyła także do branży kosmetycznej, zakładając markę Phlov. Levann – firma prowadzona wspólnie z Robertem Lewandowskim – niedawno rozszerzyła dystrybucję swoich produktów na popularne marketplace’y. Anna Lewandowska od paru lat jest także ambasadorką Apartu i pojawia się w szeroko komentowanych kampaniach marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij