Ewa Bilan-Stoch ambasadorką marki Fox Dekorator

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ewa Bilan-Stoch ambasadorką marki Fox Dekorator

Ewa Bilan-Stoch rozpoczyna współpracę z marką Fox Dekorator. W jej ramach do sprzedaży trafi kolekcja „Moja Natura” – specjalna paleta kolorów, stanowiąca alternatywę do tych stosowanych obecnie w efektach dekoracyjnych Fox Dekorator.

Z ramienia firmy Atlas mieliśmy przyjemność wykańczać dekoracyjnie Galerię Kamiland w Zakopanem. Widząc kreatywność Ewy, która potrafiła od podstaw stworzyć konkretne efekty, niezbędne do wyeksponowania trofeów jej męża, zdecydowaliśmy się zaproponować jej współpracę ambasadorską – tłumaczy Łukasz Błoński, dyrektor handlowy marki Fox Dekorator.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Całe moje zawodowe życie sprowadza się do fotografii. Fotografia to gra światłem, struktury, kolory i kompozycje – czyli dokładnie to samo, co składa się na efekty Fox Dekorator. W trakcie prac nad powstaniem Galerii Kamiland na własne oczy przekonałam się, że fachowcy Foxa są prawdziwymi czarodziejami. Dlatego tym bardziej cieszę się, że zostałam zaproszona do ich świata – podkreśla Ewa Bilan-Stoch.

Współpraca ambasadorska rozpoczęła się od stworzenia specjalnego kalendarza z efektami dekoracyjnymi Fox Dekorator, zastosowanymi w galerii trofeów Kamila Stocha. Jeszcze w kwietniu do sprzedaży detalicznej trafi natomiast kolekcja „Moja Natura”, zawierająca cztery produkty dekoracyjne w dziesięciu kolorach.

Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja jest inspirowana otaczającą mnie naturą. Mieszkam w pięknym miejscu i mimo, że codziennie widzę przez okno to samo, to każdego dnia ten widok jest trochę inny. Góry codziennie wyglądają inaczej, śmieję się, że zachowują się tak, jakby grały w teatrze. I choć mieszkam tutaj od urodzenia, zachwycam się nimi każdego dnia. Za sprawą zmieniających się pór roku, w jednym tylko miejscu mogę zaobserwować kilka palet kolorów, co jest niezwykle inspirujące – podkreśla ambasadorka marki Fox Dekorator.

W kolekcji „Moja Natura” znajdują się cztery produkty: relief perłowy, czyli akrylowa masa przypominająca welur oraz dwie farby: kalahari i diamento 3D. Wszystko w pastelowych kolorach, co trafia w aktualną modę. Dotąd w naszej ofercie znajdowały się głównie mocne, wyraziste kolory, ale za sprawą Ewy chcemy podążać za światowymi trendami – zaznacza Łukasz Błoński. Ostatnim produktem w tej kolekcji jest czarny beton, czyli kompletne przeciwieństwo pastelowych kolorów. Ale beton w naturalnym, szarym kolorze jest jednym z najpopularniejszych efektów dekoracyjnych od kilkunastu lat. W ten sposób chcielibyśmy zaproponować klientom nowe rozwiązanie – tłumaczy dyrektor handlowy Fox Dekorator.

Cała kolekcja trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i będzie dostępna w kilkudziesięciu punktach handlowych na terenie całej Polski.

Poleć tekst:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij