Na Instagramie nie znajdziemy już „Tygodnika NIE”. Michał Marszał nowym właścicielem profilu

Na Instagramie nie znajdziemy już „Tygodnika NIE”. Michał Marszał nowym właścicielem profilu

Instagramowy profil „Tygodnika NIE” zmienił nazwę i właściciela – odtąd stanie się prywatnym kontem Michała Marszała, który od lat jest odpowiedzialny za prowadzenie social mediów tygodnika. Czy fani satyrycznego profilu powinni spodziewać się zmian w publikowanych treściach?

fot. Facebook/TogodnikNIE

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konta „Tygodnika NIE” w mediach społecznościowych zrzeszają niemałe grono internautów – na Facebooku profil obserwuje 405 tys. użytkowników, a na Twitterze – blisko 277 tys. Taką samą liczbę fanów satyryczny tygodnik zdobył również na Instagramie. Odtąd jednak profil w serwisie widnieje pod inną nazwą, a wszystkich  obserwujących przejął Michał Marszał.

Nowy właściciel poinformował, że już od dłuższego czasu konto „Tygodnika NIE” było w połowie jego prywatnym profilem. Modyfikacje są wynikiem wspólnej decyzji redakcji i samego Marszała.

Teraz będzie to co prawda mój prywatny profil, ale jeśli chodzi o treści, nic się nie zmieni – powiedział w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Michał Marszał.

Na decyzję o zmianach wpłynął także fakt, że instagramowe konto zmagało się z dużymi ograniczeniami w dotarciu do odbiorców. Nowa nazwa ma pomóc w poprawie zasięgów i uniknięciu tzw. shadowbanów, czyli blokad nakładanych przez serwis społecznościowy za nieprzestrzeganie regulaminu.

fot. Press.pl za: Instagram/michalmarszal

Jednocześnie dziennikarz zapowiada, że zmiana nazwy nie dotknie kont „Tygodnika NIE” w innych mediach społecznościowych – profile na Facebooku czy Twitterze będą nadal prowadzone pod szyldem gazety.

PS
Administrator mediów społecznościowych „Tygodnika NIE” został nominowany w plebiscycie Piątki ASZa jako osoba, która skutecznie poprawiała nastrój Polaków w 2021 roku. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij