Huelwear – ponadczasowy styl zamiast szybkiej mody

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Huelwear – ponadczasowy styl zamiast szybkiej mody

Ekologiczne podejście – od projektu po produkcję. Bez podziału na sezony. Żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Marka Huel, produkująca pełnowartościowe posiłki w proszku, wypuściła kolekcję ubrań Huelwear – przyjazną dla planety, o minimalnym wpływie na zwierzęta i środowisko.

Ponadczasowy styl zamiast szybkiej mody

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zapomnijcie o sezonach i trendach w modzie. Kiedy nikt nie każe co parę miesięcy wymieniać garderoby, można kupować mniej ubrań, ale lepszej jakości. Dzięki temu zasoby naturalne zostaną tam, gdzie ich miejsce — w przyrodzie, a nie w Twojej szafie.

Zero produktów odzwierzęcych

Intertek zatwierdził produkty Huelwear jako wegańskie, a łańcuch dostaw marki jest całkowicie wolny od okrucieństwa wobec zwierząt. Bo jeśli nie ma potrzeby wykorzystywania materiałów odzwierzęcych, to po co to robić?

Poprawki, odsprzedaż, recykling

Tylko 15% ubrań trafia do recyklingu. Marka Huel chce, żeby to było 100%. W ich produktach wykorzystywana jest przędza z recyklingu i pracuje się nad systemem cyrkularnego obiegu naszych ubrań, który wdrożony będzie w 2022 r.

5-letnia gwarancja

Zapomnijcie o ubraniach, które szybko się niszczą albo tracą kształt w praniu. Jeśli tak się stanie, Huel bezpłatnie je wymieni.

Minimalny wpływ na środowisko

Od tkaniny po opakowanie — pierwsze pytanie zawsze brzmi: jak możemy zmniejszyć swój ślad węglowy? Huel obiecuje, że każdy produkt, który stworzy, będzie lepszy od poprzedniej wersji.

Etyczna produkcja

Huel wymaga od swoich partnerów stosowania wysokich standardów pracy i przekazuje 1% swoich  zysków organizacjom charytatywnym działającym na rzecz ochrony środowiska. Zadbajcie o szafę i o planetę!

Cała kolekcja Huelwear dostępna jest na stronie: huel.com/huelwear

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij