Poznamy najlepsze blogi Dolnego Śląska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poznamy najlepsze blogi Dolnego Śląska

Finał IV edycji konkursu na najlepsze blogi mieszkańców Dolnego Śląska już w najbliższą niedzielę. Podczas spotkania 31 sierpnia, w klubie „Przyjaciele i Znajomi”, poznamy najlepsze strony lokalnych internautów i ich autorów. Start o godzinie 16.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury spośród 25 nominowanych do finału blogów. Tym samym, w dniu święta wszystkich blogerów, poznamy najlepsze strony w każdej z 5 konkursowych kategorii: rodzina, moda i uroda, dom i wnętrza, lifestyle i pasje oraz Wroclove. Podczas wydarzenia zostanie także oficjalnie przedstawiony blog internautów – czyli platforma, która zdaniem publiczności zdobyła największą liczbę głosów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy autor bloga otrzyma pamiątkową statuetkę. W części oficjalnej nie zabraknie podsumowania konkursu oraz analizy dolnośląskiej blogosfery. W wydarzeniu wezmą udział członkowie jury aktualnej edycji: Łukasz Stępień (blog Kryzysowo.pl), Maria i Jakub Paskowie (blog Oczekujac.pl) Grzegorz Chmielowski (Gazeta Wrocławska) oraz Urszula Jagielnicka (Wroclaw.pl). Organizatorem konkursu jest Pasaż Grunwaldzki, który zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu wszystkich uczestników Blog Day, ich znajomych oraz osoby zainteresowane.

Szczegóły dostępne są na stronie, a przebieg rywalizacji można śledzić na fan page`ach konkursu Blog Day Wrocław i Pasażu Grunwaldzkiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Gazeta Wrocławska, Naszemiasto.pl, Radio Wrocław, Radio RAM oraz portal Wroclaw.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij