„Aktywny rodzic, aktywne dziecko” – rusza inspirująca kampania marki BeRAW Kids

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Aktywny rodzic, aktywne dziecko” – rusza inspirująca kampania marki BeRAW Kids

„Aktywny rodzic, aktywne dziecko” – to nowa kampania marki BeRAW Kids. Inicjatywa ma promować u dzieci i ich rodziców zdrowy tryb życia oraz sport. W jej ramach marka organizuje konkurs, w którym do wygrania są m.in. rowery, rolki czy hulajnogi, a do promocji włączyli się także influencerzy. Na potrzeby akcji uruchomiona została nowa strategia komunikacji, a także powstał dedykowany landing page aktywnedziecko.pl.

– Wiemy, że rodzice są największą inspiracją dla swoich dzieci. Właśnie na tym insight’cie oparliśmy komunikację naszej kampanii. Pokazujemy, że wybór naturalnych przekąsek i codzienna dawka ruchu otwierają drzwi do budowania pozytywnych wzorców u dzieci – mówi Marta Czykało-Pruś, account manager w agencji Neon Shake.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na stronie internetowej akcji pojawiła się m.in. seria artykułów inspirująca rodziców do aktywnych zabaw z dziećmi – przedstawiają one sposoby na rodzinne spędzanie czasu w domu i na świeżym powietrzu, a także pokazują, jak różnorodne i smaczne mogą być zdrowe przekąski. Z okazji Dnia Dziecka ruszy konkurs z nagrodami. Zadaniem uczestników będzie opisanie rodzinnych sposobów na aktywność. Na wygranych czekają rowery, rolki, hulajnogi oraz vouchery do sklepów Empik.

W ramach promocji rusza kampania mediowa z udziałem influencerów, komunikacja w social mediach, kampania digital, kampania video i działania w punktach sprzedaży. Za strategię, pomysł oraz realizację konceptu odpowiada agencja marketingowa Neon Shake. W ramach realizacji akcji współpracuje ona z domem mediowym Media Choice.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij