Shopee rozwija współpracę z Pocztą Polską

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Shopee rozwija współpracę z Pocztą Polską

Dzięki współpracy, użytkownicy Shopee zyskują możliwość dostarczenia przesyłki kurierskiej do jednego z ponad 17000 punktów odbioru Pocztex PUNKT i doręczenia zamówionego towaru pod wskazany adres. Kupujący będą mogli wziąć udział w akcjach promocyjnych – dwóch Niesamowitych Niedzielach.

Platforma Shopee działa w Polsce od września 2021 r. Partnerstwo z Pocztą Polską jest kolejnym krokiem w celu zapewnienia użytkownikom jak największej możliwości wyboru, nie tylko z szerokiej oferty dostępnych produktów, ale również sposobów dostarczenia przesyłek czy bezpiecznych metod płatności. W tym celu Shopee od początku pozyskuje lokalnych, zaufanych partnerów biznesowych, znanych polskim użytkownikom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Współpraca z największym w Polsce operatorem usług pocztowych i kurierskich znacząco wpłynie na wygodę zakupów. Użytkownicy mogą bowiem wybrać przesyłkę e-commerce, która zostanie dostarczona do ich domu, bądź skorzystać z odbioru przesyłki  kurierskiej w jednym z ponad 17000 punktów odbioru Pocztex PUNKT, wśród których są m.in. sklepy sieci Żabka, Biedronka, ABC, lewiatan, Delikatesy Centrum, kioski i saloniki prasowe Ruch, stacje paliw ORLEN oraz placówki pocztowe. Na odbiór dostarczonej w ten sposób przesyłki kupujący mają aż 7 dni. Przy zamówieniu wysyłki przesyłką e-commerce dostawa jest darmowadla zamówień od 0 zł. 

Dbając o wygodę użytkowników, Shopee nie zapomina również o bezpieczeństwie. Z tego względu każda rzecz kupiona przez platformę, niezależnie od wybranego sposobu przesyłki, objęta jest Gwarancją Shopee, w ramach której płatność przekazywana jest do Sprzedającego dopiero po tym, gdy Kupujący potwierdzi, że otrzymał produkt działający i w dobrym stanie. 

15 maja odbyła się Niesamowita Niedziela – pierwsza wspólna akcja promocyjna w ramach współpracy Shopee z Pocztą Polską. Użytkownicy platformy, kupując produkty od polskich sprzedawców, mogli nie tylko cieszyć się darmowymiprzesyłkami, ale również zdobyć dodatkowe kupony zniżkowe o wartości 2 zł, 3 zł i 5 zł (przy zakupach o minimalnej wartości odpowiednio 10 zł, 15 zł i 30 zł). Kupony można wykorzystać podczas zakupów u lokalnych sprzedawców, obniżając ich cenę.

Ponieważ pierwsza wspólna akcja promocyjna Shopee i Poczty Polskiej okazała się sukcesem, 22 i 29 maja odbędą się kolejne Niesamowite Niedziele, podczas których kupujący, wybierając usługi Poczty Polskiej – przesyłkę e-commerce bądź Pocztex PUNKT – będą mogli cieszyć się darmową dostawą zakupów bez minimalnej wartości zamówienia. W ten sposób Shopee i Poczta Polska łączą siły, aby uczynić zakupy online wygodniejszymi i bardziej przystępnymi. 

Więcej informacji: shopee.pl/m/pocztex.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij