Dziadek do orzechów odpowiada za komunikację marki Pukka w social media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dziadek do orzechów odpowiada za komunikację marki Pukka w social media

Agencja Dziadek do orzechów nawiązała współpracę z producentem herbat Pukka, której właścicielem jest Ekaterra.

Współpraca rozpoczęła się od przygotowania bazowych materiałów graficznych, natomiast aktualnie Dziadek do orzechów odpowiada za realizację strategii komunikacji poprzez prowadzenie profili w mediach społecznościowych, koncepcję i realizację akcji specjalnych a także częściowo za influencer marketing.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Pukka. To marka, która od niedawna jest dostępna na rynku polskim, ale jest już dobrze znana wszystkim ceniącym sobie naturalne, ekologiczne zioła i herbaty. Jesteśmy przekonani, że razem możemy dotrzeć do nowych klientów i przybliżyć im wspaniałą misję, która towarzyszy produktom marki – mówi Ewa Sulewska, content manager w agencji Dziadek do orzechów.

Aktualnie na Facebooku oraz Instagramie Pukka trwa przygotowana przez Dziadka do orzechów aktywacja – 21 dni wdzięczności. Agencja opracowała ideę kreatywną, pełną komunikację – zarówno w mediach społecznościowych, jak i na stronie www – oraz materiały graficzne.

Podczas aktywacji Pukka zachęca użytkowników do pobrania ze strony internetowej specjalnie zaprojektowanego, darmowego kalendarza, w którym każdy może zapisywać swoje codzienne powody do wdzięczności. Praktyka ta polega na docenieniu rzeczy, stanów i osób, które są już obecne w naszym życiu. Docelowo jej stosowanie wzmacnia pozytywne myślenie i optymistyczne podejście do życia. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij