Prowadzących program Zebranie Zarządu – Hejt Park odwiedził Król Kazimierz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Prowadzących program Zebranie Zarządu – Hejt Park odwiedził  Król Kazimierz

Prowadzący Kanał Sportowy podczas transmisji programu Zebranie Zarządu – Hejt Park zostali zaskoczeni przez niespodziewanego gościa – Króla Kazimierza. Jest to akcja promocyjna marki Tyskie Kompanii Piwowarskiej z humorystycznym hasłem: „Przejdź na TY z Królami i wygraj gotówkę”.

Król Kazimierz pojawił się w studio, tuż po otwarciu promocyjnego piwa Tyskie. To już drugie pojawienie się króla. O pierwszym spotkaniu informował Super Express. Operator wózka widłowego w Miechowicach na Śląsku widział króla Władysława. Historia zdobyła uznanie wśród internautów, była cytowana w programie Onet Rano, a także dostrzeżona przez liderów opinii – Jakuba Biela.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wybór historycznych postaci nie jest przypadkowy. Każda z nich prezentuje określoną kwotę. Bolesław Chrobry przynosi wygraną o wartości 20 zł, Kazimierz Wielki zasila kwotą 50 zł, a spotkanie Władysława Jagiełły jest warte 100 zł.

Głównym nośnikiem kampanii jest spot wideo emitowany w telewizji od połowy maja. Humorystyczny ton aktywacji podkreślają działania digitalowe i non standard. Spot reklamowy kampanii „Przejdźmy na Ty z Królami” został wyreżyserowany przez duet Konqubinat (Karolina Lewicka i Tomek Kapuściński). Za produkcję odpowiada Papaya Films, postprodukcję Televisor, dźwięk Juice. Realizacją działań reklamowych 360 zajęła się Huta 19 im. Joachima Fersengelda, zakupem mediów –  dom mediowy Zenith. Aktywację konsumencką prowadzi agencja Kropka Bordo, za design opakowań odpowiada Brand New Attitude. Promocja wystartowała 4 maja i potrwa do 31 sierpnia 2022 r.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij