Maczfit w sezonie wakacyjnym poszerzył zasięg dostaw

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maczfit w sezonie wakacyjnym poszerzył zasięg dostaw

Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczyna, a szalejąca inflacja sprawia, że ceny w nadmorskich restauracjach oraz sklepach spożywczych znacząco poszybowały w górę. Jest jednak dobra wiadomość dla tych, którzy zastanawiają się, jak podczas urlopu zaoszczędzić pieniądze, a przy okazji… czas! Catering dietetyczny Maczfit poszerzył zasięg dostaw o Półwysep Helski.

Za jednodaniowy obiad w wakacyjnym kurorcie przyjdzie nam płacić w tym roku od 50 zł w górę. Niewiele więcej zapłacimy za aż 5 zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków cateringu dietetycznego. Może być to idealne rozwiązanie dla wszystkich, nie tylko tych, którzy z diety pudełkowej korzystają na co dzień. W dodatku bez obaw o dostawę, bo firma Maczfit poszerzyła zakres dostaw o wakacyjne destynacje. Od 1 czerwca pudełka od Maczfit można odbierać m.in. w Chałupach, Helu, Kuźnicy, Jastarni, Juracie, Pucku czy Władysławowie.

Wielu z naszych klientów nie chce rezygnować ze zdrowej, zbilansowanej diety w okresie wakacyjnym ani poświęcać czasu na samodzielne gotowanie i zakupy spożywcze, które przy rosnącej inflacji mogą przyprawić o zawrót głowy. Dlatego kolejny rok z rzędu zadecydowaliśmy  o rozszerzeniu zasięgu dostaw o popularne, nadmorskie miejscowości. Co ważne, umożliwiamy wstrzymywanie oraz wznawianie diety w dowolnym momencie, nielimitowane zmiany adresu dostawy, a także diety z wyborem dań z możliwością swobodnego domawiania lub usuwania wybranych posiłków ze swojego jadłospisu – na przykład kolacji czy śniadań – mówi Anna Chylewska, dyrektor operacyjna w firmie Maczfit.

Poza oczywistym walorem, jakim jest zdrowe i zbilansowane odżywianie, z Maczfit w czasie wakacji można postawić na oszczędzanie. Nie tylko w portfelu, czy na koncie, ale przede wszystkim… na czasie. Dzięki towarzyszącym nam od rana do wieczora pudełkom, możemy zrezygnować z kolejek w sklepie spożywczym, czy przed lokalami gastronomicznymi – bez względu na to, jaką destynację wybraliśmy.

Catering dietetyczny Maczfit przez cały rok realizuje dostawy również do innych, często odwiedzanych przez turystów miast – m.in. do Gdyni, Gdańska, Sopotu, Koszalina, Kołobrzegu, a także Zakopanego, Ostródy oraz Jeleniej Góry.

Wiele osób stosuje rygorystyczne diety, aby świetnie prezentować się podczas wakacji, zapominając, że odpowiednia i prawidłowo zbilansowana dieta powinna towarzyszyć nam przez całe życie i w każdych okolicznościach. W Maczfit pokazujemy, że zdrowy sposób żywienia to zróżnicowany i smaczny sposób żywienia, który nie wymaga od nas wyrzeczeń i pozwala nam odpowiednio zadbać o nasz organizm – również podczas zasłużonego wypoczynku. Poza tym przy kontynuacji korzystania z diety pudełkowej podczas wakacji mamy pewność, że jakość posiłków nie ucierpi – dodaje Małgorzata Brzezińska, manager działu dietetyki w firmie Maczfit.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij