Limitowana edycja herbat od Quebonafide dostępna również w Żabce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Limitowana edycja herbat od Quebonafide dostępna również w Żabce

Oferta sieci Żabka właśnie wzbogaciła się o herbatki MISS TI 蒂小, czyli napoje marki, którą stworzył słynny muzyczny duet – raper Quebonafide oraz DJ i producent muzyczny Forxst. Na klientów Żabki Nano czeka specjalna promocja.

Matcha Latte i Milk Tea z limitowanej edycji herbatek MISS TI 蒂小姐w poręcznych butelkach o pojemności 350 ml dostępne są we wszystkich sklepach Żabka oraz sklepach bezobsługowych Żabka Nano od 22 czerwca br.

Matcha oraz czarna herbata to napoje, które mają subtelnie pobudzające działanie, wspierają pamięć i koncentrację. Produkty są w 100% wegańskie – na bazie mleka owsianego. Za ich produkcję i dostawy odpowiada SOTI Natural – producent wysokiej jakości produktów funkcjonalnych.

Darmowe MISS TI 蒂小姐 dla klientów sklepów Żabka Nano

Klienci bezobsługowych sklepów Żabka Nano mają możliwość odkrycia wyjątkowych smaków napojów MISS TI 蒂小姐 za darmo. Wystarczy, że zarejestrują się w module Żappka Store w aplikacji Żappka, potwierdzą swój numer telefonu i odbiorą darmowy kupon na MISS TI 蒂小姐, upoważniający do odbioru jednej butelki napoju w dowolnym sklepie autonomicznym Żabka Nano.

Lista otwartych bezobsługowych Żabek Nano dostępna jest na stronie: zabka.pl/zappka-store.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij