Hosanna Salamon awansuje na stanowisko creative group head w Plej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hosanna Salamon awansuje na stanowisko creative group head w Plej

Hosanna Salamon pracuje w Plej od ponad 3 lat, wspierając plejową kreację jako senior art director. W czerwcu 2022 awansowała na stanowisko creative group head. W nowej roli będzie uczestniczyć w projektach newbusinessowych oraz wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem młodszych art directorów.

Hosanna Salamon od początku swojej kariery w Plej przygotowywała koncepty kreatywne i projekty dla takich klientów jak m.in. Allegro, EY, piwo Namysłów czy Red Bull MOBILE. Jej pomysły wygrywały przetargi i zdobywały nagrody. Przed Plej związana była z agencjami takimi jak VMLY&R, Isobar czy lubię.to. W Plej od prawie dwóch lat tworzy zgrany team kreatywny wraz z Mateuszem Kamińskim (również creative group head, wyspecjalizowanym w copywritingu). Team raportuje bezpośrednio do szefa kreacji w Plej – Barta Białego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Hoska jest z nami w Plej od ponad 3 lat na stanowisku senior art directora i każdy, kto miał okazję z nią pracować wie, że cechują ją nietuzinkowe umiejętności art directorskie, jak i designerskie, znakomite myślenie kreatywno-strategiczne, doskonałe zrozumienie pracy agencyjnej oraz tej wykonywanej po stronie klienta, a także fantastyczne relacje z koleżankami i kolegami ze wszystkich działów. Gratuluję Hosce w pełni zasłużonego awansu i życzę wielu turbo sukcesów, nagród i satysfakcji z pracy – powiedział Bart Biały, creative director w Plej. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij