„Takiej oferty nie przeskoczysz” – Adam Małysz w reklamie Play

„Takiej oferty nie przeskoczysz” – Adam Małysz w reklamie Play

Play rusza z promocją na smartfony, której towarzyszy reklama z udziałem Adama Małysza. W nowym spocie znany sportowiec reklamuje „mistrzowską ofertę” skierowaną do osób przenoszących numer do Play.

Po kilku latach w reklamie sieci komórkowej Play ponownie zawitał Adam Małysz. Były skoczek narciarski i rajdowiec parokrotnie wystąpił w spocie marki, polecając m.in. ofertę na kartę. Innym razem wraz ze swoją żoną i córką promował abonament Play i standard 5G.

Tym razem Małysz poleca osobom przenoszącym numery do sieci Play najnowszą promocję na smartfony. „Mistrzowska oferta” gwarantuje do trzech miesięcy darmowego abonamentu oraz 50-procentową zniżkę na telefony marki Samsung.

W reklamie – obok Adama Małysza – pojawia się również Damian Kret w roli sprzedawcy i doradcy klienta Play. Aktor pod koniec 2021 roku dołączył do kampanii operatora komórkowego, zastępując Barbarę Kurdej-Szatan.

Aktorka przez 8 lat występowała w reklamach marki, jednak wraz z wprowadzeniem nowej strategii komunikacyjnej, Play postawił na nowe twarze w kampaniach. Zmiana zbiegła się w czasie z głośnym kryzysem wizerunkowym Barbary Kurdej-Szatan, która opublikowała w mediach społecznościowych kontrowersyjny wpis na temat polskiej Straży Granicznej.

PS
W minionych latach na współpracę z byłym skoczkiem narciarskim postawił także ZF Aftermarket w kampanii  #ZawódMechanik czy też Bank Pocztowy, który wraz ze sportowcem podpowiadał, jak mądrze i bezpiecznie pożyczać pieniądze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij