"Smaczny przepis na zdrowie z Primaviką” – nowa kampania firmy Primavika startuje we wrześniu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść

Primavika od września 2014 r. startuje z kampanią promocyjną "Smaczny przepis na zdrowie z Primaviką”. Jest to kampania promocyjna marek Primavika i Primaeco, której celem jest promocja zdrowego stylu życia, promocja produktów oraz wsparcie partnerów handlowych firmy.

W ramach kampanii przygotowana została nowa strona www, kulinarny serwis internetowy, konkurs kulinarny dla internautów, konkursy dla odbiorców hurtowych i detalicznych oraz materiały BTL w punktach sprzedaży. Kampanii towarzyszą szeroko zakrojone działania promocyjne w Internecie oraz działania PR.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ambasadorem marki i twarzą kampanii został znany z anteny TVN kucharz - Piotr Kucharski, który w ramach kampanii dla wszystkich sympatyków zdrowej i smacznej kuchni przygotował serię autorskich przepisów kulinarnych. Od września Kucharski wspólnie z Primaviką będzie zachęcał wszystkich do zdrowego odżywiania, przekonując, że zdrowe jedzenie może być bardzo smaczne. W ramach akcji przygotowana została seria filmów kulinarnych, które pokazują, że gotowanie nie musi być czasochłonne i skomplikowane.

Piotrowi Kucharskiemu w kampanii towarzyszyć będzie Marta Dymek – znana blogerka, autorka bloga kulinarnego, uznanego za najlepszy blog kulinarny 2013 r. Dla fanów kuchni wegetariańskiej oraz roślinnej Marta Dymek przygotowała kilka ciekawych i oryginalnych przepisów kulinarnych.  Do udziału w kampanii zostali także zaproszeni inni popularni blogerzy kulinarni. Przepisy Piotra Kucharskiego, Marty Dymek, blogerów oraz filmy kulinarne zobaczyć można będzie od września na specjalnie przygotowanej stronie. Filmy dostępne będą również w kanale youtube.

Dla wszystkich miłośników gotowania, bloggerów lub fanów zdrowego jedzenia, Primavika wraz z Piotrem Kucharskim w ramach kampanii przygotowała atrakcyjny konkurs kulinarny. Konkurs będzie trwał od 1.09 do 31.12.2014r. Aby wziąć w nim udział wystarczy przyrządzić potrawę z dowolnym produktem Primaviki i zgłosić swój przepis wraz ze zdjęciem gotowego dania na stronie Jury, któremu przewodniczyć będzie Piotr Kucharski wybierze najciekawsze przepisy i nagrodzi je atrakcyjnymi nagrodami.

Kampanię opracowała i przygotowała Agencja Tok Tok we współpracy z Agencją Media Interaktywne odpowiedzialną za działania w internecie i blogosferze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij