KęKę kontra KIA. Raper opisuje problemy z samochodem i nagrywa piosenkę

KęKę kontra KIA. Raper opisuje problemy z samochodem i nagrywa piosenkę

Kilka tygodni temu raper KęKę podzielił się w sieci swoimi przykrymi doświadczeniami z samochodem marki KIA. Teraz artysta publikuje piosenkę „Możesz mi”. Utwór, który na pozór opowiada o nieudanym związku, odnosi się do licznych problemów z autem.

Batalia w mediach społecznościowych

W ubiegłym miesiącu Piotr Siara, znany jako KęKę, szczegółowo opisał problemy, których doświadczył jako właściciel samochodu KIA Sportage. Z informacji publikowanych w social mediach dowiadujemy się, że zakupiony w 2019 roku pojazd 9 razy trafił do serwisu z powodu poważnych usterek, a próby uzyskania pomocy u konsultanta czy serwisantów również nie przyniosły oczekiwanych efektów.

Raper postanowił udostępnić obszerny opis swojej „trudnej relacji” z samochodem, chcąc ostrzec fanów przed zakupem podobnego modelu.

Hej Kia Polska czy istnieje jakiś limit awarii, po przekroczeniu którego, klientowi przysługuje namiot, materac i karimata, aby mógł zamieszkać w serwisie, skoro i tak jest tam częściej niż w domu? – pisał prześmiewczo autor „Trzecich rzeczy”.

Po tym, jak sprawa została nagłośniona, KIA postanowiła odpowiedzieć muzykowi – również za pośrednictwem social mediów. Marka, wbrew zapewnieniom rapera, stwierdziła, że do tej pory nie otrzymała „żadnych zgłoszeń i sygnałów potwierdzających konieczność interwencji”.

Ubolewamy, że nie dostaliśmy szansy na rozwiązanie problemu przed jego nagłośnieniem. Eksperci z Kia Polska są już zaangażowani w proces weryfikacji i naprawy Pana samochodu. W wiadomości prywatnej przekażemy Panu więcej szczegółów. Żałujemy, że doszło do takiej sytuacji. Dołożymy wszelkich starań aby odebrał Pan sprawny samochód jak najszybciej – napisali przedstawiciele marki.

„I tak właśnie się skończyła, polsko-koreańska przyjaźń”

Wygląda na to, że próba załagodzenia konfliktu przez markę jedynie dolała oliwy do ognia. KęKę właśnie zaprezentował nowy utwór obfitujący w gry słowne. Piosenka, na pozór opowiadająca historię nieszczęśliwej miłości dwojga ludzi, zawiera liczne nawiązania do „przygód” rapera z samochodową marką

Jak twierdzi KęKę, „Możesz mi” to „pastisz love songów o złamanym sercu”, a wszelkie podobieństwa do osób lub podmiotów w utworze są całkowicie przypadkowe.

Zjechaliśmy pół Europy i byliśmy zgraną parą,
lecz zaczęła chlać za dużo, trochę mi to przeszkadzało.
Znajomy Ciebie polecił, mówił że będę się cieszył,
że się tak dobrze prowadzisz, że dobry wybór dla dzieci – słyszymy w utworze.

Ty nie umiesz się do błędu przyznać,
na dodatek sama mnie oskarżasz:
„Czemu o tym wszystkim mówisz ludziom"
zamiast „Sorry, że Cię znów zawiodłam" – wylicza autor.

W ciągu jednego miesiąca wizerunek marki KIA w Polsce mocno ucierpiał. KęKę poinformował, że w związku z zaistniałą sytuacją konkurencyjne marki postanowiły o sobie przypomnieć – zaproszenie do salonu samochodów pojawiło się m.in. ze strony radomskiego oddziału Mercedesa. Artysta twierdzi, że wybrał jednak innego producenta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij