Poczta Polska zorganizowała szkolenie strzeleckie „Powitanie z bronią” dla swoich pracowników

Poczta Polska zorganizowała szkolenie strzeleckie „Powitanie z bronią” dla swoich pracowników

Pracownicy Poczty Polskiej od lipca br. mogli zgłaszać się do udziału w programie dobrowolnych szkoleń strzeleckich. „Powitanie z bronią” cieszyło się niemałym zainteresowaniem – umiejętność obsługi broni chce zdobyć ponad 1000 pracowników.

Program „Powitanie z bronią” został uruchomiony 11 lipca br. dla pracowników Poczty Polskiej, którzy są zainteresowani zdobyciem wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie obsługi broni. Zajęcia teoretyczne i praktyczne w łącznym wymiarze 4 godzin poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak podaje Poczta Polska, już w pierwszych dniach trwania akcji pracownicy wyczerpali pulę miejsc przewidzianą na I edycję, wysyłając łącznie ponad tysiąc zgłoszeń. 

Ogromne zainteresowanie programem „Powitanie z bronią” wśród pracowników Poczty dowodzi, jak potrzebne są tego typu inicjatywy. Jesteśmy Firmą, która odgrywa istotną rolę w systemie bezpieczeństwa państwa, dlatego chcemy, aby Pocztowcy byli gotowi stawić czoła różnym sytuacjom kryzysowym. Stąd też szereg inicjatyw, jakie podejmujemy w tym zakresie oraz nasze partnerstwo z Wojskami Obrony Terytorialnej – podkreśla Tomasz Zdzikot, prezes Poczty Polskiej.

Zapisów mogli dokonywać zarówno listonosze, jak i pracownicy punktów pocztowych i przedstawiciele administracji. Z programu zostali wyłączeni pracownicy ochrony, osoby które posiadają już zezwolenie na broń i członkowie klubów strzeleckich.

Wspólne szkolenie stwarza także możliwość spotkania się z innymi Pocztowcami, integrując lokalne środowisko pracowników – dodaje Marek Makuch, dyrektor Centrum Kadr i Szkoleń Poczty Polskiej.

W związku z dużym zainteresowaniem „Powitaniem z bronią”, Poczta Polska nie wyklucza uruchomienia drugiej edycji programu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij