Lisek.App rozłożył najdłuższy parawan nad Bałtykiem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lisek.App rozłożył najdłuższy parawan nad Bałtykiem

13 sierpnia na plaży w Chałupach Lisek.App ustawił najdłuższy parawan nad Bałtykiem (0,5 km), który promował letni projekt Liska „Najszybsze zakupy na plażę" realizowany w Chałupach, Jastarni i Juracie.

Najdłuższy parawan Lisek.App składał się z ponad 110 parawanów promujących projekt „Najszybsze zakupy na plażę" i produkty biorących w nim udział partnerów: Big Milk, Ben & Jerry's z portfolio Unilever; Pepsi, Lipton i Lay's z grupy PepsiCo; Karmi Mrożona Kawa 0,0%, Carlsberg 0,0%, Somersby Mandarine 0,0% z grupy Carlsberg Polska we wspólnym projekcie Uwolnij Orzeźwienie 0,0%. oraz Sokołów i Faktoria Win wraz z marką Knock Knock.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Realizacja miała na celu zachęcenie plażowiczów do współdziałania i stworzenia jednego wspólnego nadmorskiego parawanu chroniącego od wiatru. Inspiracją dla stworzenia parawanu były zachowania polskich plażowiczów budujących parawanowe twierdze czy gigantyczne wyspy grodzące duże części plaży.

Chcieliśmy zjednoczyć helskich plażowiczów jednocześnie promując markę Lisek i jej charakter. Lisek.App jest usługą, która pozwala zaoszczędzić czas. Naszymi niestandardowymi akcjami chcemy przypominać, że można go wykorzystać lepiej niż na spacer między półkami. Można np. zbudować najdłuższy parawan nad Bałtykiem, dostępny dla wszystkich. Parawan ma złą sławę, my chcieliśmy podjeść do niego inaczej. Dziękujemy naszym partnerom, że się na to zgodzili – mówi Justyna Sztengreber, dyrektor marketingu Lisek.App.

Wszystkie parawany z których zbudowany został parawan Liska zostały rozdane plażowiczom na helskiej plaży.

Najszybsze zakupy na plażę

Lisek na Półwyspie Helskim dowozi zakupy rowerami elektrycznymi i skuterami elektrycznymi na terenie Juraty, Jastarni, Kuźnicy aż do Chałup. Zakupy można zamówić przez aplikację Lisek.app lub stronę sklep.lisek.app (działającą na desktopie). Zamówienia będą dostarczane do klientów 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku w godzinach 08.00-24.00 oraz od czwartku do niedzieli w godzinach 08.00-01.00.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij