Rekordowa liczba zgłoszeń do TEDxWarsawWomen 2022

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rekordowa liczba zgłoszeń do TEDxWarsawWomen 2022

Aż 650 osób zgłosiło swoją kandydaturę na mówcę, by podzielić się swoimi pomysłami, przemyśleniami i doświadczeniami podczas TEDxWarsawWomen 2022. To ponad ośmiokrotnie więcej niż przed rokiem. Kandydaci na mówców zostaną wyłonieni w połowie września.

TEDxWarsawWomen to wyjątkowe spotkanie z nietuzinkowymi osobowościami, które jest organizowane od 2018 roku. To konferencja podejmująca temat roli dziewcząt i kobiet w kreowaniu rzeczywistości i zmienianiu świata. Podczas spotkania poruszane są ważne społecznie zagadnienia, które otwierają umysły, przybliżają nietypowe inicjatywy czy prezentują niesztampowe pomysły. To także istotne wydarzenie kulturalne, w pełni poświęcone ważnym dla współczesnych kobiet kwestiom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rekordowa liczba zgłoszeń, która wpłynęła do nas w tegorocznej edycji TEDxWarsawWomen pokazuje jak wiele jest odważnych, mądrych i świadomych siebie kobiet i mężczyzn, którzy pragną inspirować ludzi wokół do działania. Mają nie tylko wiedzę, pomysły i przemyślenia, ale również siłę, energię i śmiałość, by wyjść na scenę i je zaprezentować. Czerwona kropka jest idealnym do tego miejscem! – powiedziała Ewa Turek, kurator konferencji TEDxWarsawWomen.

Obecnie zespół TEDx odpowiedzialny za mówców – złożony z doświadczonych ekspertów w dziedzinie wystąpień publicznych, kompetencji miękkich, konsultingowych, marketingowych i psychologicznych – analizuje formularze zgłoszeniowe, by wybrać najlepszych kandydatów  do wystąpienia na czerwonej kropce. Finalnie na scenie TEDx Warsaw Women 2022 stanie około 10 wyjątkowych mówców i mówczyń, którzy zaprezentują najciekawsze idee warte rozpowszechniania.

TEDxWarsawWomen jest lokalnym, niezależnym wydarzeniem TEDx, organizowanym na licencji konferencji TED. Tegoroczna edycja odbędzie się 9 grudnia 2022 roku w Teatrze 6. Piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij