Sandra Hajduk-Popińska: Nigdy nie żałowałam pracy w serwisie Pudelek.pl

Sandra Hajduk-Popińska: Nigdy nie żałowałam pracy w serwisie Pudelek.pl

Zapraszamy do śledzenia cyklu podcastów PR na backstage’u, który powstaje we współpracy z Wydziałem Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jego prowadzącymi są ekspertki od PR-u i influencer marketingu – Emilia Zakrzewska i Dagmara Tarka.

Sprawdź pozostałe odcinki podcastu z cyklu „PR na backstage’u":

Gościnią kolejnego odcinka jest Sandra Hajduk-Popińska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek show biznesowych. Swoją karierę rozpoczęła w agencji TVN x-news. Następnie przez kilka lat współpracowała z Wirtualną Polską, gdzie przeprowadzała wywiady m.in. dla takich portali jak Pudelek, WP Gwiazdy czy WP Opinie. Była również prowadzącą serwisy gala.pl i Kobieta.pl. Obecnie odpowiada za dział show-biznes w Dzień Dobry TVN. 

W rozmowie Sandra tylko nam zdradza kulisy pracy w serwisach plotkarskich. Podkreśla też, że nigdy nie żałowała tego, że była w redakcji Pudelka i że to właśnie tam nauczyła się funkcjonowania show-biznesu.

– Wirtualna Polska, w tym Pudelek.pl, to miejsce dla profesjonalistów. Ja nigdy nie napisałam tekstu, który byłby szkalujący czy hejterski – podkreśla Sandra. 

Ale to nie koniec smaczków! Sandra mówi też o tym, która z gwiazd nie darzy ją sympatią i czego nie znosi w świecie mediów. Podpowiada, jak sobie radzić z rozmówcami w wywiadach, którzy bywają trudni. Na koniec wyjawia, po co jest jej Instagram i czy sama doświadcza hejtu.

Zapraszamy do odsłuchu i komentowania rozmowy na Instagramie: @prnabackstageu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij