Igor Żytka dołączył do zespołu Business Centre Circle K

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Igor Żytka dołączył do zespołu Business Centre Circle K

Igor Żytka dołączył do zespołu Business Centre Circle K w Warszawie jako communication lead. To nowa rola, której celem jest zbudowanie reputacji polskiego zespołu informatycznego jako technologicznego centrum obsługującego obszar technologii Circle K na całym świecie.

Igor przeszedł do Circle K Business Centre z dentsu Polska, gdzie pracował przez 4 lata. Odpowiadał między innymi za komunikację korporacyjną dentsu w CEE. Igor jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Centrum biznesowe w Warszawie to serce rozwoju Circle K z bardzo ważnymi dla firmy projektami i dokonaniami. Nasze zespoły odpowiadają za poprawną pracę usług informatycznych, ale i innowacyjne rozwiązania ułatwiające tankowanie i korzystanie z sieci naszych stacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu Igora nasze projekty oraz sukcesy na rzecz rozwoju międzynarodowej sieci Circle K będą mogły być szerzej zakomunikowane – powiedział Wojciech Sznajder, head of global technology Europe.

Centrum Biznesowe Circle K w Warszawie jest jednym z dwóch centrów usług wspólnych firmy należącej do kanadyjskiego koncernu Alimentation Couche-Tard, działających w Europie. Spółka Circle K Business Centre Poland sp. z o.o. działa w Warszawie od 2016 roku i zatrudnia około 400 wykwalifikowanych informatyków, programistów, architektów sieci, developerów i innych ekspertów. Zajmuje się głównie rozwojem i utrzymaniem usług IT oraz zarządzaniem siecią obiektów i infrastruktury informatycznej w ramach sieci stacji paliw Circle K w Polsce oraz w całej Europie. Spółka odpowiada również za tworzenie aplikacji mobilnych oraz inteligentnych systemów obsługi tankowania i ładowania pojazdów elektrycznych. Ponadto rozwija systemy commerce dla sieci sklepów convenience działających pod szyldem Circle K na całym świecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij