Agencja Lepont rozpoczyna współpracę z Mood Scent Bar

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Lepont rozpoczyna współpracę z Mood Scent Bar

Mood Scent Bar, czyli perfumeria oferująca niszowe zapachy, powierzyła obsługę komunikacyjną agencji PR-owej Lepont. Do zadań agencji należeć będzie m.in. stworzenie planu komunikacji, w tym budowy strategii PR, consulting wizerunkowy, prowadzenie media relacji oraz obsługa biura prasowego.

Komunikacja prowadzona przez agencję Lepont będzie skupiać się na wyjątkowym charakterze miejsca oraz narracji, że Mood Scent Bar zrewolucjonizował myśl o tradycyjnej perfumerii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, że będziemy obsługiwać miejsce, które w swoim portfolio zawiera najbardziej pożądane zapachy z całego świata, sprzedawane w największych domach handlowych takich jak Harrods, Barney's czy Beau Marché. Współpraca z Victorem, który posiada imponującą wiedzę w tej dziedzinie będzie dla nas bardzo inspirująca – mówi Kamila Kończak, managing director & co-founder Lepont.

Dla Victora Kochetova, twórcy marki, perfumy to nie tylko produkt, ale zapach dopasowany do charakteru, opowiadający historie. Niezwykła dbałość w selekcji zapachów stały się synonimem Mood Scent Baru, czyli pięciu perfumerii w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. 

Mood Scent Bar to marka mocno osadzona w świecie beauty oraz wyznaczająca trendy – nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Rozwój naszej firmy oraz mnogość punktów styku z brandem skłoniły nas do sięgnięcia po profesjonalistów w sferze komunikacji. Wierzymy, że współpraca z Lepont wzmocni naszą obecność zarówno w obszarze komunikacji tradycyjnej, jak i tej online oraz w social mediach – dodaje Victor Kochetov.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij