OneDayMore świętuje swoje 5. urodziny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OneDayMore świętuje swoje 5. urodziny

OneDayMore, producent musli, owsianek i granoli sprzedawanych w tubach oraz roślinnych zamienników mięsa, w październiku obchodzi 5. rocznicę obecności produktów na rynku. Z tej okazji marka przygotowała dla swoich klientów nowy smak musli premium oraz wyjątkowe promocje sięgające do -50%.

Powstała w 2017 roku w Poznaniu marka OneDayMore kieruje swoją ofertę do ludzi aktywnych zawodowo, zajętych, a jednocześnie chcących jeść zdrowo. Składy jej produktów bazują na naturalnych surowcach w odpowiednich ilościach, tak aby pozytywnie wpływały na funkcjonowanie organizmu, a tym samych wydłużały życie. Stąd nazwa – OneDayMore – czyli „jeden dzień więcej”. Obecnie firma posiada dwie fabryki oraz dwie linie produktowe typu convenience – szybkich i łatwych w przygotowaniu pozycji. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku, w dniach od 30.09 do 4.10 br. OneDayMore przygotował w swoim sklepie internetowym wyjątkowe urodzinowe promocje, m.in. -50 proc. na wybrane 5 tub musli, w tym cieszące się największą popularnością wśród konsumentów Musli Premium z Belgijską Czekoladą oraz Musli Premium z Migdałami w Czekoladzie Karmelowej, a także 5 kubków z musli, granolą lub owsianką. To jednak nie koniec urodzinowych rabatów! Na pozostałe produkty w sklepie zbożowym OneDayMore obowiązują rabaty od 40 do 10 proc.

Dodatkowo producent wprowadza do sprzedaży nowy smak Musli Premium z Żurawiną w Białej Czekoladzie.

Już od 5 lat pokazujemy konsumentom, że wyjątkowy smak, może iść w parze z wysoką jakością składników i czystą etykietą. Aby oferta OneDayMore miała możliwość trafić do szerokiego grona Klientów, nasz zespół realizuje nawet najbardziej ambitne założenia, dzięki czemu stale poszerzamy portfolio produktów, zarówno zbożowych, jak i roślinnych. Podczas tegorocznych obchodów objęliśmy promocją prawie wszystkie kategorie w sklepie internetowym, by każdy Klient mógł odkryć swoje hity i wspólnie z nami świętować urodziny marki. Ponadto zachęcam do śledzenia profili OneDayMore na Facebooku i Instagramie, gdzie zostanie zorganizowany konkurs dla naszych obserwatorów – roślinnych – komentuje Dariusz Haraj, prezes OneDay More.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij