Jesień niskich cen w OBI. Remontujesz i zyskujesz! – marka rusza z nową kampanią i akcją promocyjną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jesień niskich cen w OBI. Remontujesz i zyskujesz! – marka rusza z nową kampanią i akcją promocyjną

Agencje Saatchi & Saatchi i Zenith przygotowały dla OBI kolejną kampanię w ramach platformy „Zrobisz to z OBI”. Tym razem akcja promocyjna OBI o nazwie „Jesień Niskich Cen” pozwala klientom na wybór setek produktów w obniżonych cenach, które pomogą w remontach kuchni, łazienki i salonu.

Kampania jesienna jest kontynuacją rozpoczętego w marcu formatu z parą bohaterów, którzy realizują swoje plany dzięki asortymentowi w atrakcyjnych cenach i z pomocą kompetentnych doradców. W spotach, które są osią kampanii, bohaterowie grani przez aktorów kabaretowych: Olgę Łasak z kabaretu Czesuaf  i Michała Kincla z kabaretu Smile, stają przed nowymi wyzwaniami – remontem i wyposażaniem swojego domu. W jednym z marketów OBI spotykają się z doradcą, który mimo wielu przeciwności, stara się doprowadzić ich do szczęśliwego końca remontu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania obejmą kanały TVC i social mediowe – Facebook, Instagram, TikTok oraz YouTube. Kampanię przygotowały w ramach współpracy Power of One, agencje należące do Publicis Groupe: Saatchi & Saatchi i Zenith. Saatchi & Saatchi odpowiada za całościową strategię komunikacji marki, platformę komunikacji, kreację i produkcję spotów TVC i materiałów digitalowych oraz consulting mediowy. Agencja mediowa Zenith zajęła się strategicznym planowaniem i zakupem mediów. Spot wyprodukował dom produkcyjny: Makata, a postprodukcją zajął się Badi Badi. Spoty wyreżyserował Tomek Kapuściński.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij