Piotr Pasaj wzmacnia dział produkcji Live Age

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piotr Pasaj wzmacnia dział produkcji Live Age

Piotr Pasaj przechodzi do zespołu produkcji agencji Live Age jako event manager.

Piotr Pasaj pracuje w Grupie Manta, która jest właścicielem Live Age, od 13 lat. Początkowo jako new business manager, przyczynił się m.in. do rozpoczęcia współpracy z marką Husqvarna, która trwa już ponad 10 lat. Potem w siostrzanej spółce Spice for Space, zajmującej się scenografią i wynajmem mebli eventowych, odpowiadał za kontakty z klientami i bieżącą realizację zleceń. Do jego zadań należała obsługa większości najważniejszych klientów spółki, dla których organizował m.in. ekspozycje na targach w Polsce i za granicą. Przez ostatnie 2 lata równolegle prowadził transmisje online pod marką Lively, również z portfolio Grupy Manta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Piotr od zawsze wspierał produkcje dla kluczowych klientów Live Age. Brał udział w największych projektach eventowych, m.in. dla Digital Dragons, Husqvarny, Microsoft, RAS. Od grudnia Piotr będzie odpowiadał za samodzielne produkcje wydarzeń w Live Age. Będzie raportował do Marty Wojakowskiej-Urbańczyk, która niedawno przejęła zarządzanie zespołami agencji jako head of operations.

Nasza agencja to długodystansowiec. Ze stałymi klientami współpracujemy już ponad dekadę. Jak widać, z częścią zespołu również. Dla mnie przejście Piotrka na 100% do działu produkcji Live Age to jeszcze większy komfort i poczucie bezpieczeństwa – bo to właśnie stanowi podstawę naszej świetnej współpracy na różnych płaszczyznach już od lat – mówi Marta Wojakowska-Urbańczyk, head of operations Live Age.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij