Hasło „GDZIE SĄ TE PIESKI?" na billboardach polskiej marki kosmetycznej

Hasło „GDZIE SĄ TE PIESKI?

Billboardy powstały z inicjatywy założycieli marki kosmetycznej Söppö, którzy postanowili przerobić słynne kreacje z hasłem „Gdzie są te dzieci?". O co chodzi w tej akcji marketingowej i co marka ma wspólnego z psami?

Kampania billboardowa Fundacji „Nasze Dzieci”, dotycząca spadku dzietności, kilka miesięcy temu zalała polskie miasta i wywołała kolejną medialną burzę. Internauci szybko zaczęli szukać TYCH dzieci, o które pytają twórcy plakatów - powstawały kolejne memy w tej konwencji, a niektórym udało się je znaleźć na Pomagam.pl. Tak zrodził się pomysł na połączenie sił i wspólną akcję outdoorową „TU jestem”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z pomysłu przerobienia kontrowersyjnych billboardów skorzystały również marki – m.in. polska marka Söppö, która teraz wystartowała ze swoją akcją outdoorową. Na ulicach Warszawy zaczęły pojawiać się plakaty z hasłami odwołującymi się tym razem nie do dzieci, ale do... piesków. W ten sposób powstały plakaty z hasłami „Gdzie są te pieski", „Każdy piesek to cud" czy  po prostu „Pieski, pieski, pieski".

fot. Söppö / Facebook

O co chodzi w tych kreacjach reklamowych? Marka Söppö postanowiła wykorzystać nie tylko historię kontrowersyjnych plakatów z dziećmi, o których mówiła cała Polska, ale także social mediowe trendy. Nie jest w końcu tajemnicą, że użytkownicy Instagrama czy TikToka uwielbiają oglądać w sieci relaksujące filmiki ze zwierzątkami, a ich bohaterami stają się często urocze psy. Dodatkowo w te kreacji wykorzystano motywu z opakowań kosmetyków, na których pojawia się ilustracja przedstawiająca psa. 

To co wyróżnia kosmetyki Söppö to oczywiście nie tylko urocza szata graficzna, ale fakt, że ich formuła łączy zasady nordyckiej pielęgnacji z najnowszymi odkryciami pielęgnacji koreańskiej. Produkty są naturalne, wegańskie i oczywiście nie były testowane na zwierzętach. Opakowania i etykiety produkowane są w całości w Polsce z recyklingowych materiałów. 

fot. Söppö / Facebook

fot. Söppö / Facebook

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij