Haier przekazał na licytację WOŚP niezwykłą lodówkę ozdobioną przez MISS DORYS

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Haier przekazał na licytację WOŚP niezwykłą lodówkę ozdobioną przez MISS DORYS

Marka Haier przekazała na licytację prawdziwe technologiczne arcydzieło. Przedmiotem aukcji jest jedyna w swoim rodzaju lodówka, która powstała w ramach artystycznej współpracy marki Haier i nietuzinkowej artystki MISS DORYS.

Haier wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  zagra  pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.  W planach jest wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. Wielki 31. Finał odbędzie się w niedzielę 29 stycznia.

Do 10 lutego można wesprzeć aukcję i wziąć udział w licytacji, specjalnie przygotowanej na tę okazję lodówki Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB. Zwycięzca otrzyma nie tylko technologiczne arcydzieło z dożywotnią gwarancją producenta, ale co najważniejsze wesprze WOŚP i przyczyni się do pomocy w szczytnym celu.

Link do licytacji: allegro.pl/oferta/lodowka-haier-multidoor-seria-9-hcw9919fsgb-13161177252

Artystyczne oblicze lodówki Haier

O wygląd graficzny chłodziarko-zamrażarki Haier zadbała MISS DORYS, która na co dzień należy do kobiecego kolektywu street artowego MIAU Crew, a także jest współtwórczynią stowarzyszenia i pracowni artystycznej Stacja Praga.

Warto zwrócić również uwagę na jego technologiczne aspekty.  To prawdziwe centrum dowodzenia z wbudowanym ekranem, dzięki któremu w łatwy sposób można sterować wszystkimi funkcjami chłodziarko-zamrażarki, a także innymi urządzeniami Haier połączonymi przez aplikacje hon. Multimedialny ekran pozwala także na surfowanie w internecie umożliwiając m. in. dostęp do niezliczonej ilości przepisów. Kolejnym bardzo praktycznym rozwiązaniem są kamery umieszczone we wnętrzu urządzenia. W każdej chwili można sprawdzić zawartość lodówki, a funkcja ta będzie bardzo praktyczna choćby podczas zakupów w sklepie.

Więcej informacji o Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB znajdziecie TUTAJ.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij