Aviva ponownie zachęca do złożenia obietnicy najbliższym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aviva ponownie zachęca do złożenia obietnicy najbliższym

15 września rozpoczęła się druga odsłona kampanii reklamowej „Moja obietnica”, promującej zarówno ubezpieczenia na zdrowie i życie, jak i innowacyjną propozycję Avivy – program bezpłatnych porad medycznych dla młodych rodziców.

Aviva zachęca potencjalnych klientów do złożenia najważniejszej obietnicy – zapewnienia swoim bliskim maksymalnego bezpieczeństwa dzięki ubezpieczeniu na zdrowie i życie całej rodziny. Pomaga w tym flagowe ubezpieczenie oferowane przez Avivę – Nowa Perspektywa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przełomowym momentem w życiu – a także w sposobie myślenia o bezpieczeństwie najbliższych – są narodziny dziecka. W odpowiedzi na potrzeby młodych rodziców, Aviva przygotowała nowatorską propozycję: program bezpłatnych telefonicznych porad medycznych.

„Pozytywny odbiór pierwszej odsłony kampanii utwierdza nas w przekonaniu, że jest to bardzo ważny temat dla milionów Polaków posiadających rodziny. Potwierdzają to wyniki badań, według których wśród osób, które widziały naszą kampanię, odnotowaliśmy kilkunastoprocentowy wzrost chęci zakupu ubezpieczenia na zdrowie i życie, znaczący wzrost świadomości oraz podwojenie chęci rekomendowania naszej marki. Teraz wzbogaciliśmy nasz przekaz o unikatową bezpłatną propozycję porad medycznych dla młodych rodziców, która powstała w odpowiedzi na potrzeby tej grupy docelowej zgłaszane w badaniach” – mówi Elżbieta Wójcik, wiceprezes Avivy.

Kampania

Aviva przygotowała 2 spoty telewizyjne oraz szereg działań online. Spoty będą emitowane od 15 września do 12 października w kanałach ogólnopolskich i stacjach tematycznych w dwóch wersjach:

 • 30-sekundowa – promująca ubezpieczenie zdrowia i życia całej rodziny
 • 15-sekundowa – promująca program bezpłatnych telefonicznych porad medycznych dla młodych rodziców.

W 15-tkach i działaniach online Aviva promuje program bezpłatnych porad medycznych dla rodziców dzieci w wieku od 0 do 12 miesięcy (można dokonać rejestracji już w okresie ciąży). Rodzice mogą skorzystać z porad przez telefon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że rodzic zarejestruje się na stronie lub wyśle sms pod nr 3434 (Aviva oddzwoni w celu dokonania rejestracji) i może liczyć na pomoc w bardzo praktycznych sytuacjach życiowych, m. in.:

 • co robić, gdy dziecko ma niepokojące objawy jak np. kolka, gorączka czy wysypka (bardzo przydatne, gdy dostęp do lekarza pediatry jest utrudniony – w nocy, w dni wolne od pracy, gdy przychodnia jest daleko)
 • jakie leki można podać niemowlęciu, jakie są możliwe interakcje z innymi lekami i działania niepożądane
 • uzyskać dane kontaktowe do pediatrycznych placówek medycznych
 • uzyskać informacje o obowiązkowych badaniach i szczepieniach dziecka
 • uzyskać poradę na temat diet zaleconych maluszkowi, np. o diecie bezglutenowej.

Pomysł i zakres tego pakietu wynika z konkretnych doświadczeń rodziców, którymi podzielili się z Avivą podczas badań. Dostęp do pediatry czy położnej często jest utrudniony, a źródłem dużego stresu dla rodziców (zwłaszcza przy pierwszym dziecku) jest to, jak się zachować w razie niepokojących objawów u niemowlęcia. Tym bardziej, jeśli wystąpią w nocy lub w weekend.

Natomiast flagową propozycją Avivy w zakresie ubezpieczeń zdrowia i życia całej rodziny (promowanych w spotach 30-sekundowych) jest Nowa Perspektywa. W ramach tej polisy ubezpieczony może otrzymać:

 • do 800 000 zł na leczenie poważnych chorób (zawał, rak, udar i wiele innych)
 • do 800 000 zł na utrzymanie rodziny w razie niezdolności do pracy
 • pieniądze po leczeniu w szpitalu z ponad 1800 powodów
 • do 10 000 zł na zakup leków

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij