Apple przedstawia świat pozbawiony hałasu w nowej reklamie AirPods Pro

Apple przedstawia świat pozbawiony hałasu w nowej reklamie AirPods Pro

Pełna efektów wizualnych reklama Apple „Quiet the Noise” w kreatywny sposób obrazuje nowe możliwości redukcji szumów AirPods Pro drugiej generacji.

Trzy lata po debiucie, AirPods Pro doczekały się nowej odsłony, która wyróżnia się dwukrotnie większą redukcją szumów niż poprzednia wersja. Jak zapewnia Apple, przestrzenny, „żywy” dźwięk i jeszcze bardziej wydajna bateria sprawiają, że słuchawki pozwolą zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy dotąd.

– AirPods Pro przenoszą wrażenia słuchowe na nowy poziom indywidualności – przekonuje Apple.

Kilka miesięcy po premierze słuchawek gigant technologiczny zaprezentował wciągający spot zatytułowany „Quiet the Noise”. W reklamie widzimy pełne życia, zatłoczone miasto, które… unosi się w powietrzu. Obok samochodów lewitujących ponad drapaczami chmur wznoszą się ludzie maszerujący w gwarnej paradzie.  

Podczas gdy huczne miejskie życie toczy się w górze, kamera przenosi się na dziewczynę, która odcina się od całego zgiełku, klaksonów samochodów czy hałasu ulicznych remontów. A to wszystko za pomocą jednego gestu dłoni, który uruchamia słuchawki. Jedyne, co wybrzmiewa, to cover przeboju z lat 80. „Where is my mind?” w wykonaniu Tkay Maidza.

Tworząc reklamę AirPods Pro, agencja TBWA\Media Arts Lab nawiązała współpracę z reżyserami Iconoclast Megaforce, czyli autorami głośnej kampanii Burberry. Spot „Open Spaces” również opierał się na efektach wizualnych, „przenosząc” bohaterów w stan nieważkości.

PS. Osoby z niepełnosprawnościami w spocie Apple „The Greatest”

Reklama Apple „The Greatest” skupia się na osobach z niepełnosprawnościami, których codzienność staje się łatwiejsza dzięki funkcjom systemu iOS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij