Śmietana Łaciata wystartowała z tegoroczną edycją kampanii „Śmietana na 100%”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Śmietana Łaciata wystartowała z tegoroczną edycją kampanii „Śmietana na 100%”

Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie po raz kolejny powierzyła agencjom Change Serviceplan i Media Republic (obydwie należą do Group One) realizację trwającej cały rok kampanii „Śmietana na 100%” marki Śmietan Łaciatych.

Koncepcja kampanii jest kontynuacją idei „Śmietana na 100%”, pokazującej, że Łaciata jest w 100% naturalna, 100% gęsta i 100% tradycyjna. W ramach aktywacji powstał spot promujący drugi cykl filmów Łaciatej Akademii, która dalej inspiruje kulinarnie oraz edukuje w zakresie gotowania i zastosowania kwaśnej śmietany w kuchni. W tegorocznej edycji śmietana pojawia się w kontekście wspólnego gotowania i jedzenia – podczas pikniku, grilla czy ogniska. Gospodynią Łaciatej Akademii jest Anna Marciniak, stylistka żywności i szefowa kuchni, od roku ambasadorka śmietany Łaciatej. Dla Anny Marciniak gotowanie to sztuka, ale i prostota, a wszystko „okraszone” filozofią zero waste.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sercem działań reklamowych jest serwis smietanalaciata.pl. wspierany kampanią wideo, bannerową, szerokimi działaniami w social mediach, dodatkowymi aktywacjami dla konsumentów oraz udziałem influencerów na Instagramie i TikToku.

Agencja Change Serviceplan odpowiada za strategię i kreację, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Republic. Spot wyprodukował dom produkcyjny Neverest Warsaw.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij